HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Temmuz zammı sonrası hesaplama modüllerimiz güncellenmiştir.

Hesaplamaya Git

11 Temmuz 2023 tarihli eylemle ilgili karar metni, afişler, dosyalar, e-imzalı evraklar.

Savunma Yazısı

Olası üst kurum talepleri için savunma yazısıdır. MS Word (Doc) formatındadır. Düzenlenebilir.

Dosyayı Görüntüle

Çalışan Yaka Kartı (Renkli)

Eylem kapsamı dışında kalan birimlerde çalışan meslektaşlarımız içindir. Renkli yazıcıdan A4 formatında çıktı aldıktan sonra bir sayfada 10 adet yaka kartını kartlıkların içerisinde ya da yakaya iğneleyerek kullanabilirsiniz. Siyah beyaz yazıcılar için siyah beyaz dosyayı indiriniz.

Dosyayı Görüntüle

Çalışan Yaka Kartı (Siyah Beyaz)

Eylem kapsamı dışında kalan birimlerde çalışan meslektaşlarımız içindir. Siyah beyaz yazıcıdan A4 formatında çıktı aldıktan sonra bir sayfada 10 adet yaka kartını kartlıkların içerisinde ya da yakaya iğneleyerek kullanabilirsiniz. Renkli yazıcılar için renkli dosyayı indiriniz.

Dosyayı Görüntüle

E-İmzalı Karar Metni

Resmi eylem kararının E-İmzalı resmi yazısıdır. PDF formatındadır. E-İmzaların sayısının yönetim kurulunun çoğunluğunu oluşturması resmi olarak yeterlidir. Eksik imzalar belgeyi geçersiz kılmaz.

Dosyayı Görüntüle

Kapı Afişi (Renkli)

A4 Formatında, yazıcıdan çıktı alabileceğiniz kapı afişinin PDF halidir. Renklidir. Siyah beyaz yazıcılar için siyah beyaz olan format kullanılmalıdır.

Dosyayı Görüntüle

Kapı Afişi (Siyah Beyaz)

A4 Formatında, yazıcıdan çıktı alabileceğiniz kapı afişinin PDF halidir. Siyah beyazdır. Renkli yazıcılar için renkli olan format kullanabilirsiniz.

Dosyayı Görüntüle

Yaka Kartı (Renkli)

Renkli yazıcıdan A4 formatında çıktı aldıktan sonra bir sayfada 10 adet yaka kartını kartlıkların içerisinde ya da yakaya iğneleyerek kullanabilirsiniz. Siyah beyaz yazıcılar için siyah beyaz dosyayı indiriniz.

Dosyayı Görüntüle

Yaka Kartı (Siyah Beyaz)

Siyah beyaz yazıcıdan A4 formatında çıktı aldıktan sonra bir sayfada 10 adet yaka kartını kartlıkların içerisinde ya da yakaya iğneleyerek kullanabilirsiniz. Renkli yazıcılar için renkli dosyayı indiriniz.

Dosyayı Görüntüle

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN