HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu

Üye Sorgulama İşlemi

Hekimsen üyelik durumunuzu üye sorgulama işlemi ile takip edebilir, üyelik avantajlarından yararlanırken üye olduğunuz bilgisinin doğrulanmasını sisteme kayıtlı telefon numaranız ve kimlik numaranız ile sağlayabilirsiniz.

Not: Var olan sorgular E-Devlet API ya da bakanlıkların ilgili hizmetleri var olmadığı için yalnızca Hekimsen Web Sistemi tarafında yapılmaktadır. Yapılan sorgular resmi üyeliği göstermez. 

Üyelik Tipleri

Resmi Üye:  Sendikaya resmi olarak üyelik başvurusu yapmış, sistemde kayıtları mevcut üyelerdir.

Gönüllü Üye: Tıp fakültesi öğrencisi olduğu, çalışmadığı ya da özel kurumda çalıştığı için resmi üye olamayan üyelerdir. Üyelik avantajlarından protokolde aksi belirtilmiyorsa yararlanabilir.

Aktif Üye: Üyeliği sendika tarafından onaylanmış üyelerdir. 

Aktif Olmayan Üye: Üyeliği sendika tarafından henüz onaylanmamış üyelerdir. Üyeliğiniz yapılmamış ya da Ekip Portal'da Hekimsen görüldüğü halde bir başka sendikaya kaydınız yapılmış olabilir. Aktif olmayan üyelerimizin kurumlarındaki, ilçelerindeki ya da illerindeki temsilcileri ile iletişime geçmesi, üyeliklerini mutemetliklerinden ya da il / ilçe sağlık müdürlüklerinden teyit etmesi gerekmektedir.

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN