HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Temmuz zammı sonrası hesaplama modüllerimiz güncellenmiştir.

Hesaplamaya Git

Kıymetli meslektaşlarımız,

Hekimsen kaybolan saygınlığımızı yeniden kazanmak, kaybedilmiş veya hiç verilmemiş özlük haklarımızı elde etmek, sağlık politikalarında bizlerin sesi olmak, bizlerin güvenliği için gerekli yasal düzenlemeleri ve beklentilerini karşılayacak uygulamaları hayata geçirmek, her türlü mesleki gelişimimizi desteklemek, hekim-sağlık çalışanı-hasta ilişkisini verimli, huzurlu ve güvenilir hale getirmek için mücadele etmektedir.

Bu mücadelede sizler de Hekimsen'e üye olarak hakkınızı arayabilir, sesinizi duyurabilirsiniz.

Resmi Üyelik: Şu anda çalışmakta olan resmi devlet memuru iseniz:

Üye Ol | Online Üyelik Formu

Gönüllü Üyelik: Devlet memuru değilseniz; tıp ve diş hekimliği fakültesi öğrencisi, ya da mezunu olup müstafi ya da özel kurumda çalışansanız:

Gönüllü Ol | Gönüllü Üyelik Formu

Hekimsen'e Nasıl Üye Olurum?

Mevcut Sendika Üyeliğiniz Yoksa

Şu anda mevcut bir sendika üyeliğiniz yoksa online üyelik formu ile Hekimsen'e kolaylca üye olabilirsiniz.

  1. Online üyelik formundaki bilgiler şu anda kadronuzun bulunduğu kuruma göre uygun şekilde doldurulur.
  2. 3 iş günü içerisinde kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-posta adresine e-imzalı üyelik onay belgeleri gelir.
  3. Üyelik onay belgeleri 3 nüsha, sendika yönetimi üst yazısı 1 nüsha olarak çıktı alınıp imzalanarak çalıştığınız kurumun evrak kayıt birimine, ilçe sağlık müdürlüğüne ya da il sağlık müdürlüğüne teslim edilir. Üyelik onay belgeleri e-posta adresinize onay sonrasında gönderilecektir. Sendika yönetimi üst yazısını ise üye girişi yaptıktan sonra ya da buradan indirebilirsiniz.

Online Üyelik FormuÜst Yazıyı İndirÜye Girişi Yap

Özel Durumlar:

• Bazı kurumlar e-imzalı onay formu kanunen geçerli olmasına rağmen üyeliği engellemek amacı ile çeşitli zorluklar çıkarabilmektedir. Tarafınıza üyelik konusunda zorluk çıkarılması, evrakların geçersiz olduğu gibi yanıtlar verilirse ya da üyelik konusunda herhangi bir sorun durumunda direkt olarak kurumunuzdaki temsilcimiz ile ya da bizlerle iletişim formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Temsilciliklerİletişim Formu

Sendika Üyeliğiniz Varsa

Mevcut bir sendika üyeliğiniz varsa öncelikle mevcut sendikanızdan istifa etmeniz gerekmektedir. 

Aşağıdaki istifa formu oluşturma sayfasından bulunduğunuz sendikaya ait istifa formunu oluşturup 3 nüsha halinde çıktı alıp doldurup kurumunuza teslim ediniz.

İstifa Formu Oluştur

İstifa formunun teslimi ile aynı anda ya da bazı kurumlarda 1 iş günü sonra Hekimsen üyeliği için başvuruda bulunabilirsiniz. İstifanız resmi olarak 30 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir ancak istifa formunu teslimi ile aynı anda ya da bazı kurumlarda 1 iş günü sonrasında Hekimsen üyeliği için başvuruda bulunabilirsiniz.

Tıp Fakültesi Öğrencileri ve Üye Olamayanlar

Sendikamıza tıp fakültesi öğrencisi olduğunuz için, özel bir kurumda çalıştığınız için, şu anda çalışmıyor olduğunuz için ya da diğer sebeplerden dolayı yasal olarak üye olamıyorsanız Hekimsen Gönüllüsü olabilirsiniz.

Hekimsen Gönüllüsü olarak çeşitli üyelik avantajları ve anlaşmalarından faydalanabilir, eylemler ve etkinlikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gönüllü Ol

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN