HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Üye kartınızı oluşturdunuz mu?

Üye Kartı Oluştur

Başka bir sendikaya üye iken HEKİMSEN üyesi olmak için ne yapmalısınız?

  1. Aşağıda bulunan indirme linklerinden şu anda üye olduğunuz sendikaya ait istifa formunu indirebilirsiniz.
  2. İstifa formunu indirdikten sonra 3 nüsha olarak A4 formatında yazdırarak ardından formun ilgili boş bölümlerini elle, büyük harfler ile doldurunuz.
  3. Doldurup imzaladığınız 3 nüsha formu ve imzaladığınız istifa dilekçenizi İl Sağlık Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü ya da çalıştığınız kurumun evrak kayıt birimine vermeniz gerekmektedir.

Not: Bazı kurumlarda dikkatsizlik ya da art niyetler sebebi ile evraklar işleme alınmamaktadır, bu nedenle evrak kayıttan geçirilen evraklarınız için mutlaka kayıt numarası talep edin ve işlemlerinizi takip etmeyi ihmal etmeyin.

İstifa işlemleriniz şu anda bulunduğunuz sendika tarafından en geç 1 ay içerisinde gerçekleştirilmek zorundadır. Ancak HEKİMSEN üyeliği için bu 1 aylık süreyi beklemek zorunda değilsiniz. Yeni üyelik talebinizi istifa talebiniz ile aynı anda yapılabilirsiniz. Bazı bölgelerde aynı anda kabul edilmeyebilmektedir, böyle durumlarda 1 iş günü sonrasında yeni üyelik talebinizi yapabilirsiniz.

Diğer Sendikalardan İstifa

Birlik ve Dayanışma, Genel Sağlık-İş, Sağlık-Sen, SES, Türk Sağlık-Sen sendikalarından istifa formları.

Dosyaları Görüntüle

Hekimsen'den İstifa

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası (HEKİMSEN ) istifa formudur. İstifa etmeden önce istifanıza sebep olan olay hakkında lütfen sendikamızdan bilgi alınız.

Dosyaları Görüntüle

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2023 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development | Developed with for HEKİMSEN