HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Temmuz zammı sonrası hesaplama modüllerimiz güncellenmiştir.

Hesaplamaya Git

Psikolojik Destek Başvurusu

Mobbinge uğramaktan bıktınız mı? Hastaneden eve geldiğinizde tükenmiş mi hissediyorsunuz? Cerrahi branşlarda sürekli hakaretler mi işitiyorsunuz? Evi sadece otel gibi mi kullanıyorsunuz? Ameliyat sırasında ev kirasını mı düşünüyorsunuz? Kendinize karşı yabancılaştığınızı mı hissediyorsunuz? Hastaneye adım atarken ayaklarınız geri gitmeye mi başladı? İnsani olmayan çalışma saatleri ve şartları sizi yıpratıyor mu?

Neden tıp okudum? Doktorlar bu ülkenin en seçkin ve zeki topluluğu değil miydi? Neyin bedelini ödüyorum? Hayal ettiğim hayat bu muydu? Maaşım bir araba almaya ne zaman yetecek? CİMER, magandalar, sağlık teröristleri, iş yükü, izinlerin iptali... Doktorların bitmeyen çilesi içinde, doktor olduğunuzun farkına varamıyorsunuz. Takdir edilmiyor, aksine horlanıyorsunuz. Yalnız değilsiniz, artık Hekimsen var!

Hekimsen Sendikası, üyelerimiz için uzman psikologlarımız ile sizlere hizmet veriyor. Psikolojik desteğe ihtiyacınız olabileceğini düşünüyorsanız, aşağıdaki formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

GİRİŞ TESTİ
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
KİŞİSEL BİLGİLER
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
DİĞER BİLGİLER
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu

Başvuruyu Gönder butonuna basarak Şartlar ve Politikalar'ı kabul etmiş sayılırsınız.

Güvenle başvuruda bulunabilirsiniz. Burada beyan edeceğiniz bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmayacak olup, 256 Bit şifreleme algoritmalarıyla güvenle saklanacaktır.

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN