HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Temmuz zammı sonrası hesaplama modüllerimiz güncellenmiştir.

Hesaplamaya Git

15 - 16 Eylül 2022 tarihli YÖK'e bağlı tüm kurumlarda yapılacak eylemle ilgili karar metni, afişler, dosyalar, e-imzalı evraklar...

E-İmzalı Karar Metni

Eylem kararının E-İmzalı resmi yazısıdır. PDF formatındadır. Yönetim kurulunun çoğunluğunun imzası resmi olarak yeterlidir, imza kısımlarında boşluklar olabilir.

Dosyayı Görüntüle

Kapı Afişi (Renkli)

A4 Formatında, yazıcıdan çıktı alabileceğiniz kapı afişinin PDF halidir. Renklidir. Siyah beyaz yazıcılar için siyah beyaz olan format kullanılmalıdır.

Dosyayı Görüntüle

Kapı Afişi (Siyah Beyaz)

A4 Formatında, yazıcıdan çıktı alabileceğiniz kapı afişinin PDF halidir. Siyah beyazdır. Renkli yazıcılar için renkli olan format kullanılabirsiniz.

Dosyayı Görüntüle

Karar Afişi (Renkli)

15 - 16 Eylül 2022 YÖK - Asistan Eylemleri karar afişidir. Renkli yazıcıdan A4 formatında çıktı aldıktan sonra kapınıza asabilirsiniz. Siyah beyaz yazıcılar için siyah beyaz formatı kullanabilirsiniz.

Dosyayı Görüntüle

Karar Afişi (Siyah Beyaz)

Siyah Beyaz yazıcıdan A4 formatında çıktı aldıktan sonra kapınıza asabilirsiniz. Renkli yazıcılar için renkli formatı kullanabilirsiniz.

Dosyayı Görüntüle

Pano Afişi (Renkli)

Renkli yazıcıdan A4 formatında çıktı aldıktan sonra kurum panonuza asabilirsiniz. Siyah beyaz yazıcılar için siyah beyaz formatı kullanabilirsiniz.

Dosyayı Görüntüle

Pano Afişi (Siyah Beyaz)

Siyah Beyaz yazıcıdan A4 formatında çıktı aldıktan sonra kurum panonuza asabilirsiniz. Renkli yazıcılar için renkli formatı kullanabilirsiniz.

Dosyayı Görüntüle

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN