HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

TUSMER (E-YanDal) İle İmzalanan İndirim Protokolü | HEKİMSEN

TUSMER (E-YanDal) ile Hekimsen arasında imzalanan indirim protokolüne göre; sendikamız üyelerine ve protokolde tanımlanan yakınlarına TUS, YDUS, E-Asistan, Yurtdışında Doktorluk (Almanya, İngiltere, ABD) ve Dil (İngilizce, Almanca) Eğitimlerinde %25 indirim tanımlanmıştır.

TUSMER (E-YanDal) ile sendikamız arasında imzalanan protokole göre sendikamız üyelerine bazı ayrıcalıklar tanımlanmıştır. Bu ayrıcalıklardan üyelerimizin tıp fakültesinde okuyan ya da tıp fakültesinden mezun olmuş olan çocukları, kardeşleri ve eşleri de faydalanabileceklerdir. 

Bu protokol hükümlerine göre TUSMER, Hekimsen'e üye olduğunu belgeleyen tüm hekimlere aşağıda yazılı eğitim konularında, yine karşılarında yazılı olan oranda indirimler uygulayacaktır.

  1. YDUS (Yan Dal Uzmanlk Sınavı) için düzenlenen hazırlık kursları, kamplar ve soru kampları için: %25 indirim,
  2. TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı) için düzenlenen hazırlık kursları, kamplar ve soru kampları için: %25 indirim,
  3. PLAB-1 (Professional and Linguistic Assessment Board) Sınavı için düzenlenen hazırlık kursları, kamplar ve soru kampları için : %25 indirim,
  4. FSP (Fachsprachprüfung) Sınavı için düzenlenen hazırlık kursları, kamplar ve soru kampları için: %25 indirim,
  5. OET + PLAB-1 + PLAB-2 (Dr. Swamy Kursları) + 2 Adet danışmanlık içeren tam paket için: Güncel fiyatlar üzerinden 100 USD indirim.

Kampanyaya Git

Hekimsen olarak üyelerimize ayrıcalıklar kazandırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm hekimlerimizi Hekimsen ailemizin çatısı altında görmek gücümüze güç katacaktır.

Tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

TUSMER İletişim:  05494185424 05494185425 - 05494185426

Anahtar Kelimeler: Hekimsen İndirim, Hekimsen Protokol, Tusmer, E-Yandal, Anlaşma, Hekimsen Tus Avantajı, Hekimsen Tus Anlaşması, Hekimsen Tus Protokolü, Hekimsen Asistan Eğitimi, Hekimsen Tusmer İndirim, Hekimsen Tusmer Protokol, Tusmer Hekimsen Anlaşması, Plab Kurs İndirimi, Fsp Kurs İndirimi, Fachsprachprüfung Kurs İndirimi, Yan Dal Hekimsen Kurs İndirimi, Yan Dal Kurs İndirimi, Tusmer Yan Dal Kurs İndirimi

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2023 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development | Developed with for HEKİMSEN