HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Şanlıurfa'da ve Aynı Vakitlerde Antalya'da Hekimimize Saldırı | HEKİMSEN

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan E.A.H'de Acil Hekimimize, 'benim hastama niye önce bakılmadı' gerekçesi ile saldırı düzenlendi. Buru kemiği kırılan yüzünde ayrıca yaralanmalar olan meslektaşımız ameliyattan henüz çıkmış durumda. Aynı vakitlerde de Antalya'da Ambulans İçinde hekimimize yapılan saldırı ucuz atlatıldı.

Bu yıl içinde hekimlere saldırı da Şanlıurfa başı çekti. Çok ağır yaralanmaların yaşandığı olayların bir yenisi bu gece acil serviste bir hekimimize düzenlendi. Saldırının ardından ameliyata alınan hekimimiz için gereken tüm desteği sendikamız verecektir.

Aynı vakitlerde Antalya'da ambulans içerisinde İl Temsilcimiz olan hekimimize kesici delici alet ile yapılan saldırı ise ufak tefek sıyrıklarla atlatıldı.

Hekimsen Sendikamız 20'ye yakın sağlıkta şiddete karşı önlem önerisini Sağlık Bakanlığı'na sunmuş ancak hemen hiçbir düzenleyici önlem yapılmamıştır.

Sendikamız Şanlıurfa ilinde yapılacak bir iş bırakma eylemi planlamaktadır. 

Anahtar Kelimeler: Antalya Hekime Şiddet, Şanlıurfa Hekime Şiddet, Şanlıurfa Sağlıkta Şiddet Haberleri, Şanlıurfa Hekime Şiddet Haberleri, Hekimsen Şiddet, Hekime Şiddet Haberleri, Antalya Sağlıkta Şiddet, Şanlıurfa Doktora Şiddet, Şanlıurfa Doktora Saldırı, Antalya Doktora Saldırı

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN