HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Temmuz zammı sonrası hesaplama modüllerimiz güncellenmiştir.

Hesaplamaya Git
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş - Hekimsen Anlaşması | Hekimsen
Hekimsen Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş Anlaşması

Ön Bilgiler:

Yalnızca Hekimsen üyelerinin ve birinci derece yakınlarının faydalanabileceği anlaşma ile belirlenen tarifelerden %85 indirim ile yararlanılabilecektir.

Tarifeler ve İndirimli Fiyatları

Ayrıntılı bilgi için ilgili tarifenin adına tıklayabilirsiniz.

Tarife AdıGüncel Fiyatİndirimli Fiyat *(Vergiler Dahil Değildir)İnternet (GB)Arama (Her Yöne Dakika)SMS
İşte Süper 2 GB660 TL99 TL2 GB500 Dakika250 Adet
İşte Süper 4 GB770 TL115,5 TL4 GB500 Dakika250 Adet
İşte Süper 6 GB900 TL135 TL6 GB1.000 Dakika250 Adet
İşte Süper 8 GB1.170 TL175,5 TL8 GB3.000 Dakika250 Adet
İşte Süper 10 GB1.370 TL205,5 TL10 GB9.000 Dakika250 Adet
İşte Süper 15 GB1.640 TL246 TL15 GB10.000 Dakika250 Adet
İşte Süper 20 GB1.780 TL267 TL20 GB12.000 Dakika250 Adet
İşte Süper 30 GB2.040 TL306 TL30 GB13.000 Dakika250 Adet
İşte Süper 50 GB3.120 TL468 TL50 GB15.000 Dakika250 Adet
İşte Süper 100 GB4.370 TL655,5 TL100 GB16.000 Dakika250 Adet

* Fiyatlara vergiler dahil değildir. Vergiler için lütfen Diğer Bilgiler bölümüne göz atınız.

Tarifelere Ek Avantajlar

Sendika İçi Görüşme: Tüm tarifelerde mevcuttur. Bu anlaşma ile kullanılan hatlar arasında yani Hekimsen Sendikası içi görüşmelerde, tarifeniz kapsamında sınırsız görüşme sağlayabilirsiniz. Görüşmeleriniz her yöne dakikalarınızdan düşmez.

Turkcell Platinum Avantajları: 10 GB, 15 GB, 20 GB, 30 GB, 50 GB ve 100 GB tarifelerinde mevcuttur. Turkcell Platinum avantajları ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yurt Dışı Özellikleri: 15 GB, 20 GB, 30 GB, 50 GB ve 100 GB tarifelerinde mevcuttur. Yurt dışına doğru (Türkiye'den yurt dışı yönüne) yapılan aramalarda, aylık 1000 dakika ve 100 SMS hediye edilecektir. Yapılacak aramalar ilgilendirme dosyasında mevcut 50 ülke yönüne geçerli olacaktır. Ayrıca yurt dışında bulunuyorsanız, paketinizdeki tüm özellikleri 20 GB için 1 gün, 30 GB için 2 gün, 50 GB için 3 gün ve 100 GB tarife için 5 gün ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz, ücretsiz kullanım sonrasında ise günlük ek bir ücret ödeyerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Anlaşma Bilgileri

Anlaşma Özeti:

 • Belirlenen tarifelerde %85 indirim
 • 99 TL'den başlayan fiyatlar
 • 100 GB ve 16.000 dakika her yöne görüşmeye kadar kapsamlı tarifeler
 • Hekimsen Sendikası içi sınırsız görüşme
 • 10 GB üzeri tarifelerde Turkcell Platinum avantajları

Anlaşma Şartları:

 • Anlaşma ile Turkcell, HEKİMSEN üyesi ve 1. derece yakınlarına anlaşma şartlarını sağlamaları durumunda belirlenen tarifeler üzerinden %85 indirim uygular ve sendika içi sınırsız arama gibi ek avantajlar sağlar.
 • Anlaşma ile sunulan güncel fiyatlar için %85 indirim sürecek olup, Turkcell yılda 2 kez fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve fiyat listesi, ön bilgiler bölümünde ve anlaşmaya ekli bilgilendirme dosyasında mevcuttur.

Kurumun Verdiği Diğer Hizmetler:

 • Arama ve Mesajlaşma
 • Mobil İnternet
 • Uluslararası Dolaşım
 • Cihaz Kampanyaları
 • Ev İnterneti
 • Ev Telefonu
 • İş İnterneti
 • Güvenlik Çözümleri
 • TV Hizmetleri
 • Dijital Servisler
 • Finans Hizmetleri

Ek Bilgiler:

Anlaşma ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Aklınızdaki sorular için lütfen Turkcell Müşteri Yöneticimiz Serdar Sağlam ile +90 533 023 0754 numaralı telefondan yalnızca mesai saatleri içinde Whatsapp yolu ile iletişime geçiniz.

Whatsapp Bağlantısı (Yalnızca Mesai Saatleri İçinde)

Başvuru İşlemleri

Başvuru işlemleriniz için kullanmakta olduğunuz bireysel hattın Hekimsen Sendikası'na devredilerek kurumsal hatta dönüştürülmesi gerekmektedir. Bunun için Devir Beyan Formu'nun doldurulması gerekmektedir.

Ayrıca devir beyan formu dışında, aşağıdaki bağlantıda yer alan anlaşma başvuru formu da online olarak doldurulmalıdır.

Anlaşma Başvuru Formu

NOT: Anlaşmadan yararlanabilmek için ödenmemiş faturanız ya da hattınıza tanımlı herhangi bir abonelik bulunmamalıdır. Lütfen başvuru yapmadan önce fatura ödemelerinizi tamamlayınız ve aboneliklerinizi iptal ediniz. Hattınız üzerinde bir abonelik mevcutsa ya da emin değilseniz, 532 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden devir işlemleri için aboneliklerinizi iptal ettiriniz.

Mevcut Turkcell Müşterileri İçin

Mevcut Turkcell müşterisi üyelerimiz, faturasız hat kullanıyorsa öncelikle 532'yi arayarak faturalı hatta geçiş yapmalıdır. Faturalı hat kullanan üyelerimiz, tüm faturalarını ödemeli ve hat üzerinde var olan aboneliklerini yine 532'yi arayarak iptal etmelidir. Mevcut taahhütünüz varsa da geçiş yapabilirsiniz, kurum içi geçiş olduğu için var olan taahhütünüz ile ilgili herhangi bir cayma bedeli oluşmayacaktır.

Kocaeli'nde ikamet ediyorsanız: Turkcell Müşteri Yöneticimiz Serdar Sağlam ile +90 533 023 0754 numaralı Whatsapp ya da telefon üzerinden yalnızca mesai saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Belge göndermenize gerek kalmadan, direkt olarak bulunduğunuz yere ulaşım sağlanmaya çalışılacaktır.

Kocaeli dışında bir ilde ikamet ediyorsanız: Devir Beyan Formu'nu anlatılan şekilde doldurmalıdır. Devir beyan formuna, anlaşmaya ekli dosyalar üzerinden ulaşabilirsiniz. Devir Beyan Formu üzerinde yalnızca örnek devir beyan formundaki gibi ilgili yerler doldurulacaktır. Devreden ve devralan ad soyad bilgileri boş bıraklıacaktır. Ardından formu ıslak imzalı şekilde Hekimsen Sendikası Genel Merkezi'ne kargolayabilirsiniz.

NOT: Devir Beyan Formu yalnızca hattınızın kurumsal olarak kullanılabilmesi ve anlaşmadan faydalanabilmeniz için gereklidir. Dilediğiniz zaman kampanyadan taahhütsüz bir şekilde ayrılarak, hattınızı tekrar bireysel hatta dönüştürebilirsiniz.

MNG Kargo - Hekimsen anlaşması ile indirimli kargo kodu oluşturmak için üye paneline giriş yapabilir ya da buraya tıklayabilirsiniz.

Kargo Bilgileri

Devir Beyan Formu'nu MNG Kargo - Hekimsen anlaşması ile indirimli olarak gönderebilir, ya da dilediğiniz bir firma üzerinden kargolayabilirsiniz.

Alıcı Adı: Hekimsen Sendikası

Alıcı Adresi: Körfez Mahallesi, Ankara Cd., Birleşim İş Merkezi, K: 6 NO: 119 41200 İzmit/KOCAELİ

Alıcı Telefon: 0 850 840 7660

Turkcell Müşterisi Olmayanlar İçin

Turkcell müşterisi değilseniz, en yakın Turkcell bayisi üzerinden Turkcell'e geçiş yapabilir ya da yeni bir hat satın alabilirsiniz. Ek bir hat ücreti ödememeniz adına, yeni hattınızı faturalı olarak almanız gerekmektedir. İşlemlerinizin tamamlanmasının ardından, mevcut Turkcell müşterileri bölümündeki adımları takip edebilirsiniz.

Fatura Ödeme İşlemleri

Fatura, Hekimsen Sendikası adına kesilecek ancak tarafınızca ödenecektir. Fatura, her ayın 25'inde kesilecektir. Faturanızı mobil uygulama üzerinden, otomatik ödeme talimatı vererek ya da internet sitesinden; telefon numaranızla kolayca ödeyebilirsiniz

Vergiler ve Diğer Ücretler

Telsiz Kullanım Ücreti (14,94 TL Aylık): 14,94 TL aylık olarak faturanıza yansıtılacaktır. 

Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi​ (400 TL Tek Seferlik): Yeni hat tesisinde alınan vergidir. 33,34 TL X 12 Ay olarak faturanıza 1 yıl boyunca yansıtılacaktır. 12 ay sonunda 400 TL'lik ödeme tamamlanmış olacaktır ve sonraki kullanımlarınızda sizlerden tekrar alınmayacaktır.

Telsiz Ruhsat Ücreti (179,28 TL Tek Seferlik): 14,94 TL X 12 Ay olarak faturanıza 1 yıl boyunca yansıtılacaktır. 12 ay sonunda 179,28 TL'lik ödeme tamamlanmış olacaktır ve sonraki kullanımlarınızda sizlerden tekrar alınmayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm sıkça sorulan sorulara ulaşabilir, burada yer almayan diğer tüm detaylar için iletişime geçebilirsiniz. Lütfen iletişime geçmeden önce anlaşma ile ilgili tüm detayları okuyunuz.

Nasıl Başvururum?
 1. Turkcell müşterisi değilseniz, Turkcell'e geçiş yapınız ya da yeni bir hat satın alınız.
 2. Anlaşma Başvuru Formu'nu online olarak doldurunuz.
 3. Devir beyan formunu örnek devir beyan formu dosyasındaki gibi doldurarak imzalayınız. Devir beyan formuna, anlaşmaya ekli dosyalar bölümünden ulaşabilirsiniz.
 4. Devir Beyan Formu'nu Hekimsen Sendikası Genel Merkezi'ne kargolayınız. Kargo ile ilgili ayrıntılı bilgiler yukarıda yer almaktadır. Not: Kocaeli'nde ikamet ediyorsanız bu adımı gerçekleştirmeden önce Turkcell Müşteri Yöneticimiz Serdar Sağlam ile +90 533 023 0754 numaralı telefondan Whatsapp yolu ile iletişime geçiniz.
Ne Kadar Öderim?

İlk 1 yıl kullanımda tek seferlik alınan yasal vergiler bulunmaktadır. 1 yıl kullanım sonrasında tarifeye ek olarak yalnızca telsiz kullanım ücreti devam edecektir.

Örneğin İşte Süper 20 GB tarifesini seçtiğinizde ilk yıl 267 TL tarife ücreti, 14,94 TL telsiz kullanım ücreti, 33,34 TL yeni tesis özel iletişim vergisi, 14,94 TL telsiz ruhsat ücreti ile toplam 330,22 TL faturanız oluşacaktır. 1 yıllık süre sonunda tek seferlik alınan vergilerin taksitleri biteceği için, tarifeyi 281,94 TL faturalandırma ile kullanmaya devam edebileceksiniz.

Tarifelerde taahhüt var mı?

Tarifelerde herhangi bir taahhüt bulunmamaktadır. Dilediğiniz zaman tarifeden ayrılabilirsiniz.

Devir işlemi neden gerekiyor?

Anlaşmadan faydalanılabilinmesi için, hattınızın bireysel hat yerine Hekimsen Sendikası kurumsal hattı olarak gösterilmesi gerekmektedir. Devir işlemi Hekimsen Sendikası'na gerçekleştirilecektir. Devir Beyan Formu yalnızca hattınızın kurumsal olarak kullanılabilmesi ve anlaşmadan faydalanabilmeniz için gereklidir. Dilediğiniz zaman kampanyadan taahhütsüz bir şekilde ayrılarak, hattınızı tekrar bireysel hatta dönüştürebilirsiniz.

Daha Sonra İptal Etmek İstersem Hattımı Geri Devralabiliyor muyum?

Evet, tarifeyi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İptal işlemi sonrasında 2 iş günü içerisinde yapılacak işlemler neticesinde hattınızı kurumsal hattan tekrar bireysel hatta dönüştürebilirsiniz. Halihazırda devir işlemleri Hekimsen Sendikası üzerine kurumsal hatta dönüştürme amacıyla yapılmaktadır.

İndirim anlaşması ne kadar süre devam edecek?

Turkcell, indirim anlaşmasından yararlanmanız halinde %85 indirimin en az 1 yıl boyunca uygulanacağını taahhüt eder.

Yeni Hat ya da Geçiş Başvurusunda Bulunurken

Yeni hat başvurusunda bulunurken ek bir hat ücreti ödenmemesi adına hatlarınızı faturalı olarak satın alınız ya da geçiş yapınız. Geçiş ya da yeni hat aktifleştirme işlemleri tamamlandıktan sonra, anlaşmadan yararlanmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Hat Üzerindeki Önceki Fatura ve Abonelikler

Anlaşmadan yararlanmak için hattınız üzerinde herhangi bir ödenmemiş fatura ya da abonelik bulunmamalıdır. Ödenmemiş faturalarınızı ödedikten sonra 532'yi arayarak aboneliklerinizi iptal ettirebilir, ardından anlaşmadan yararlanmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Turkcell'de Mevcut Taahhütüm Varsa

Mevcut taahhütünüz olsa bile anlaşmadan kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Kurum içi geçiş olduğu için var olan taahhütünüz ile ilgili herhangi bir cayma bedeli oluşmayacaktır.

Anlaşmaya Ekli Dosyalar:

Geçerlilik Bilgileri

Yararlabilecek Üyeler:

Anlaşmadan yararlanabilecek üye gruplarımız aşağıdaki gibidir. Kamuda çalışan resmi üyelerimiz dışında kalan öğrenciler, özel kurum çalışanları ve aktif olarak çalışmayan üyelerimiz, gönüllü üye olarak adlandırılmaktadır.

Resmi Üye Yararlanabilir

Öğrenci (Gönüllü Üye) Yararlanabilir

Özel Kurum (Gönüllü Üye) Yararlanabilir

Çalışmayan (Gönüllü Üye) Yararlanabilir

Üye Geçerlilik Kapsamı:

 • Kendisi
 • Eşi
 • Çocukları
 • 1. Derece Yakınları

Üyelik Doğrulama Yöntemleri:

Anlaşmadan yararlanabilmeniz için üyeliğininizi aşağıdaki yöntemler ile doğrulayabilirsiniz.

Dijital Üye Kartı (Üye Paneli üzerinden) Geçersiz

Fiziksel Üye Kartı (Elinizde bulunan üye kartı ile) Geçersiz

Üye Sorgulama (Üye sorgulama sayfasından) Geçersiz

Sözel (Sözel olarak belirterek) Geçersiz

Diğer (Açıklamalarda yer alan diğer şekilde) Geçerli

Sendika Çalışanı Geçerlilik Kapsamı:

 • Kendisi
 • Eşi
 • Çocukları
 • 1. Derece Yakınları

Kurum Bilgileri

Kurum Adı: Turkcell (Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş)

Adres: Aydınevler Mah. İnönü Cad. No:20 Küçükyalı Turkcell Plaza, Ofispark B Blok, Maltepe / İstanbul

Telefon: +90 533 023 0754 (Serdar Sağlam - Müşteri Yöneticisi (Yalnızca mesai saatleri içinde))

Web Sitesi: turkcell.com.tr

Anlaşma Kategorisi: İletişim > Mobil Telefon

Geçerli Olduğu Şehirler:

Anlaşma yerel olarak aşağıdaki 81 ilde geçerlidir.

Yerel
Geçersiz

Yerel Olarak Geçerli Şehirler:

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Anlaşma Başlangıç Tarihi: 28.06.2024

Anlaşma Bitiş Tarihi: Devamlı anlaşma

Anahtar Kelimeler: Hekimsen Turkcell Anlaşması, Hekimsen Turkcell İndirimi, Hekimsen Turkcell İletişim Hizmetleri A.ş Anlaşması, Hekimsen Turkcell İletişim Hizmetleri A.ş İndirimi, Hekimsen Mobil Telefon Anlaşması, Hekimsen Mobil Telefon İndirimi

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN