HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Gaziantep İl Genelinde 7 - 8 Eylül 2023 Tarihlerinde İş Bırakma Kararı Alınmıştır | HEKİMSEN

Hekimsen Gaziantep İl Geneli İş Bırakma Eylem Kararı: Hekimsen 7 - 8 Eylül 2023 tarihlerinde Gaziantep il genelinde iş bırakma kararı almıştır. Tüm çalışanlarımızın güvenlik nedenleri ile iş yerlerinde bulunmamaları önemle duyurulur.

7 - 8 Eylül 2023 tarihinde Gaziantep il genelinde (iki) günlük İş Bırakma Eylemi yapılması Hekimsen Sendikası'nca karar altına alınmıştır. Bu karara göre acil servis ve poliklinikleri, acil ve onkolojik vaka ameliyatları, doğum salonu, tüm yatan hasta servisçalışmaları ve evde bakım hariç olmak üzere tüm polikliniklerde iş bırakma eylemi yapılacaktır. Çalışanların güvenlik nedeniyle o gün iş yerlerine gitmemeleri sendikamız tarafından önemle belirtilmektedir.

Bu karar; Hekimsen Sendikası'nın Sağlık Bakanlığı, üniversiteler ve tüm yetkililere yaptığı tüm çağrı ve taleplere rağmen sağlıkta şiddete karşı yeterli hiçbir önlem alınmaması, sağlıkta şiddet konusunda faillere verilen ceza ve uygulamaların yetersizliği nedeniyle alınmıştır.

İlgililere ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

E-imzalı iş bırakma kararı ektedir.

Gönderiye Ekli Dosyalar:

Anahtar Kelimeler: Hekimsen Gaziantep İş Bırakma, Gaziantep İş Bırakma Kararı, Gaziantep Doktorlar İş Bırakıyor, Gaziantep Hekimler Ne Zaman İş Bırakıyor, 2023 Gaziantep Sağlık Eylemi, 2023 Gaziantep İş Bırakma Eylemi, Gaziantep Grev, 2023 Gaziantep Grev, Gaziantep Grev Ne Zaman, Sağlık İş Bırakma 2023, Gaziantep Sağlıkta Şiddet, Gaziantep Hastane Saldırı

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN