HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Temmuz zammı sonrası hesaplama modüllerimiz güncellenmiştir.

Hesaplamaya Git
İstanbul Şubesi Olağan Genel Kurul İlanıdır | HEKİMSEN

Hekimsen sendikası, İstanbul Şube Yönetim Kurulu'nun Aralık ayı toplantısında kurulun 1 numaralı kararı ile birinci olağan seçimli genel kurul kararı alınmıştır.

Hekimsen sendikası, İstanbul Şube Yönetim Kurulu'nun Aralık ayı toplantısında kurulun 1 numaralı kararı ile birinci olağan seçimli genel kurul kararı alınmıştır.

Tüzüğümüze göre; üye sayısı 2001-4000 arasında olan şubemizin genel kurulunda oy kullanmak üzere 40 delege seçilecektir. Delegelerin seçimi 19.12.2022 tarihinde saat 13.00-17.00 arasında Hekimsen İstanbul ŞubesindeOsmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. Camlıoğlu Apt. No: 79 Kat:3 Daire: 11 Kadıköy/İstanbul adresinde yapılacaktır. Delege seçimleri için dilekçe ve kapı yazısı hazırlanacaktır. Örnek dilekçe şube sekretaryasından temin edilecektir. Delege adaylarının en geç 17.12.2022 tarihi mesai bitimine kadar dilekçe ve kimlik fotokopileri ile şube başkanlığımıza başvurması kararlaştırılmıştır.

Şubemizin 1. Olağan Genel Kurulunun ise 07.01.2023 tarihinde, çoğunluğun sağlanamaması durumunda ise 08.01.2023 tarihinde her iki gün için de saat 12.00-15.00 arasında Hekimsen İstanbul Şubesi’nde Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. Camlıoğlu Apt. No: 79 Kat:3 Daire: 11 Kadıköy/İstanbul adresinde yapılması kararlaşıtırılmıştır.Sendika ana internet sayfasından kesin seçim tarihinin ilan edilmesi kararlaştırılmıştır.

Şube başkan adaylarının yönetim kurulu ve disiplin kurulu listesi ile birlikte ve kimlik fotokopileriyle en geç 02.01.2023 tarihi mesai bitimine kadar Hekimsen İstanbul ŞubesineOsmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. Camlıoğlu Apt. No: 79 Kat:3 Daire: 11 Kadıköy/İstanbul adresine başvurmaları kararlaştırılmıştır. 

Denetleme Kurulu adaylarının kimlik fotokopileriyle en geç 02.01.2023 tarihi mesai bitimine kadar Hekimsen İstanbul Şube Başkanlığı’na başvurmaları kararlaştırılmıştır. (14.12.2022)

İlgililere duyurulur.

Anahtar Kelimeler: Hekimsen İstanbul Seçim İlan Metni, Hekimsen İstanbul Seçim, Hekimsen İstanbul Delege Seçimi, Hekimsen İstanbul Genel Kurul Duyurusu, Hekimsen İstanbul Delege Seçim İlan Metni, Hekimsen İstanbul Şube Genel Kurul, Hekimsen İstanbul Yönetim Seçimi, Hekimsen İstanbul Şube Seçimi, Hekimsen Şube Seçimi, Hekimsen Şube Delege Seçimi

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN