HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Temmuz zammı sonrası hesaplama modüllerimiz güncellenmiştir.

Hesaplamaya Git
Rize, Fatsa ve Bafra Devlet Hastanelerinde 28 Temmuz 2023'te İş Bırakma Kararı Alınmıştır | HEKİMSEN

Hekimsen Rize, Fatsa ve Bafra Devlet Hastanelerinde İş Bırakma Eylem Kararı: Hekimsen 28 Temmuz 2023 tarihinde Rize, Fatsa ve Bafra Devlet Hastanelerinde iş bırakma kararı almıştır. Tüm çalışanlarımızın taciz ve diğer güvenlik nedenleri ile iş yerlerinde o gün bulunmamaları önemle duyurulur.

Sağlıkta Şiddet toplumsal bir kabul ediş ve bazende bilime, zanaata tıbba bir saygısızlık değer vermeme sonucu gelişmektedir. Bu bağlamda bir günde üç Karadeniz ilimiz hastanelerinde şiddet olayı yaşanmıştır.

Sendikamız Yönetim Kurulu Rize, Fatsa ve Bafra Devlet Hastanelerinde 28 Temmuz 2023 tarihinde iş bırakam eylemi yapma kararı almıştır. Bu bağlamda; Bu hastanelerimizde hiçbir poliklinik hizmeti yapılmayacaktır. Servislerde çalışan üyelerimiz, çalışmalarını aksatmayacak şekilde yeterli nöbetçi hekim ve diğer sağlık çalışanı bulundurmak şartıyla eyleme katılabilirler(tüm servis, klinik çalışmaları, doğum salonları, evde bakım hizmetleri de bu kapsamdadır). Yapılacak iş bırakma eylemlerinde ayrıca elektif ameliyatlar yapılmayacaktır. İş bırakma eylemi gündüz mesai saatlerinde olacaktır. Tüm çalışanlarımızın taciz ve diğer güvenlik nedenleri ile iş yerlerinde o gün bulunmamaları önemle duyurulur.

Anahtar Kelimeler: Hekimsen Rize İş Bırakma, Hekimsen Rize Silahlı, Rizede Doktora Silahlı Saldırı, Hekimsen Rize İş Bırakma Eylemi, Hekimsen Fatsa İş Bırakma, Hekimsen Bafra İş Bırakma, Hekimsen Silahlı Saldırı İş Bırakma, Hekimsen İş Bırakma Eylemleri, Hekimsen Rize Eylemi, Hekimsen Rize İş Bırakacak

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN