HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

7 Ekim'de Torbalı ASM'de Görev Yapan Hekimimize Yapılan Saldırı Hakkında | HEKİMSEN

Torbalı ASM’de görev yapan aile hekimi meslektaşımız, 1 ay önce verdiği beyaz kod sebebi ile 3 sağlık teröristi tarafından, mesaisi sonrasında takip edilerek sopalarla darp edilmiştir. Yetkilileri ivedilikle görevlerini yapmaya, cezaların caydırıcılığını ve görevi başındaki hekimlerin can güvenliklerini sağlamaya davet ediyoruz.

Torbalı ASM’de görev yapan aile hekimi meslektaşımız, 1 ay önce verdiği beyaz kod sebebi ile 3 sağlık teröristi tarafından, mesaisi sonrasında takip edilerek sopalarla darp edilmiştir.

7-ekim-de-torba-634098e83b796BNOJGAOZKWM Gönderi Görseli

Yaşanan olayı ve olaya sebep olanları, sağlıkta şiddete hala etkin bir çözüm bulunamamasını şiddetle kınıyoruz. Yetkilileri ivedilikle görevlerini yapmaya, cezaların caydırıcılığını ve görevi başındaki hekimlerin can güvenliklerini sağlamaya davet ediyoruz. Sağlıkta şiddetin etkin olarak engellenmesi için mücadelemize devam edeceğiz.

Meslektaşımıza geçmiş olsun diliyoruz.  

Anahtar Kelimeler: Torbalı Hekim Şiddet, Doktora Sopalı Saldırı, Torbalı Asm Hekim, Torbalı Asm Şiddet, Beyaz Kod Hekime Saldırı, Beyaz Kod Doktora Saldırı, Hekime Şiddet, Doktora Şiddet, Hekimsen Şiddet, İzmir Hekime Şiddet, Hekimsen Hekime Şiddet, Sağlıkta Şiddet, Sağlıkta Şiddet Hekimsen

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2022 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development | Developed with for HEKİMSEN