HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Eskişehir Bilecik Kütahya Afyon Şubesi Olağan Genel Kurul İlanıdır | HEKİMSEN

Hekimsen sendikası, Eskişehir Bilecik Kütahya Afyon Şube Yönetim Kurulu'nun Ekim ayı toplantısında kurulun 2 numaralı kararı ile birinci olağan seçimli genel kurul kararı alınmıştır.

Hekimsen Sendikası, Eskişehir Bilecik Kütahya Afyon Şube Yönetim Kurulunun Ekim ayı toplantısında kurulun 2 numaralı kararı ile birinci olağan seçimli genel kurul kararı alınmıştır.

Genel Kurul seçimlerinde oy kullanacak delege seçimlerinin 12.11.2022  tarihinde 10:00-12:00 saatlerinde 71 Evler mah. Ferhat sok. No: 2 Odunpazarı Eskişehir adresinde yapılması kararlaştırılmıştır. 

Delege olmak isteyen üyelerimizin 11.11.2022 tarihine kadar başvuru dilekçesi ve kimlik fotokopisi ile Eskişehir Bilecik Kütahya Afyon şube yönetim kuruluna başvurmaları gerekmektedir. Dilekçe örneği Eskişehir Bilecik Kütahya Afyon şubeden temin edilebilir. İlgililere saygıyla duyurulur.

Olağan seçimli genel kurulun 03.12.2022 tarihlerinde 10:00-13:00 saatleri arasında, çoğunluğun sağlanamaması durumunda 04.12.2022 tarihinde aynı saatlerde 71 Evler mah. Ferhat sok. No: 2 Odunpazarı Eskişehir adresinde yapılması kararlaştırılmıştır. Seçilen delegelerimizin bu tarihlerde genel kurulda hazır bulunmaları ilanen duyurulur.

Eskişehir Bilecik Kütahya Afyon şube başkan adaylarının olağan genel kuruldan 1 (bir) hafta öncesine kadar adaylık dilekçelerini ve yönetim kurulu ve disiplin kurulu listelerini ıslak imzalı dilekçe ve kimlik fotokopileri ile Eskişehir Bilecik Kütahya Afyon şubemiz yönetimine şahsen başvuru ile bildirmeleri gerekmektedir. İlgililere duyurulur.

Şubemiz denetim kurulu üyeliğine aday olanların genel kuruldan 1 (bir) hafta öncesine kadar ıslak imzalı adaylık dilekçesini ve kimlik fotokopisini şahsen Eskişehir Bilecik Kütahya Afyon şube yönetimine iletmeleri gerekmektedir. İlgililere duyurulur.

Gönderiye Ekli Dosyalar:

Anahtar Kelimeler: Eskişehir Hekimsen İlan Metni, Afyon Hekimsen İlan Metni, Bilecik Hekimsen İlan Metni, Kütahya Hekimsen İlan Metni, Hekimsen Eskişehir Genel Kurul, Hekimsen Eskişehir Kurul Seçimi, Hekimsen Eskişehir Yönetim Seçimi, Hekimsen Eskişehir Seçim, Hekimsen Eskişehir Seçim İlan Metni, Hekimsen Eskişehir Seçim Duyurusu

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN