HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Hekimsen 1. İl Temsilcileri Toplantısı Ankara'da Yapıldı | HEKİMSEN

Hekimsen 1. İl Temsilcileri Toplantısı, 28 Ocak 2023 tarihinde, bugüne kadar "Neler planladık? Hangilerini gerçekleştirdik? Bundan sonra neler yapacağız?" gündemi ile Hekimsen Yönetim Kurulu, şube başkanları ve il temsilcilerinin katılımıyla başkent Ankara'da gerçekleştirdi.

Hekimsen 1. İl Temsilcileri Toplantısı, 28 Ocak 2023 tarihinde, bugüne kadar "Neler planladık? Hangilerini gerçekleştirdik? Bundan sonra neler yapacağız?" gündemi ile Hekimsen Yönetim Kurulu, şube başkanları ve il temsilcilerinin katılımıyla başkent Ankara'da gerçekleştirdi.

Program Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve şehit meslektaşlarımız adına saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Hekimlerin belki de dünya tarihinde eşi benzeri görülmemiş derecede itibarsızlaştırıldığı bir ortamda bizi birbirimizden ayıran her şeyi bir kenara bırakmanın gerektiğini anlatan, tıp fakültesi 1. sınıftan başlayarak emekliliğimize kadar meslek hayatımızda geçen sürede yaşadığımız problemlerin bahsedildiği bir video sunumu ile devam edildi.

Toplantımızın giriş konuşmasını yapan sendikamızın Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Adil Kurban, Aralık 2021'de hekimlerin hakkının gasp edilmesiyle başlayan kenetlenmemizin 2022 yılında çok daha güçlü ve hızlı bir şekilde devam ettiği; 2022'de dünya tıp tarihi ve Türkiye sendikacılık tarihine, hekimlerin ve Hekimsen'in damga vurduğunu belirtti.

Toplantıda şube başkanlarımız ve il temsilcilerimiz Hekimsen ile tanışma hikayeleri, bugüne kadar sahada hekimlerin karşılaştıkları sorunlara karşı il ve şube bazında gerçekleştirdikleri çözümler ve faaliyetler hakkında konuşmalarda bulundular. Sonrasında sahadaki temsilcilerimize ve doğrudan sendikal faaliyetlere karşı idareler tarafından çıkarılan engeller hakkında konuşuldu. Hekimsen Hukuk Birimi tarafından katılımcılara bir sunum yapıldı.

Yaklaşık 8 saat aralıksız süren Hekimsen 1. İl Temsilcileri Toplantısı, şube başkanları ve temsilcilerimizin iştiraki ile sendikamızın gelecekte yapacağı faaliyetler fikir birliği ile kararlaştırıldı.

Beraberliğimizin daha da güçlü olduğu yarınlar ve sendikamızı daha ileriye götürmek için; eksik ve hatalarımızın gözden geçirildiği, 2023 için hedeflerin ve planların oluşturulduğu İl Temsilcileri Toplantımıza katkı sağlayan tüm hekimlerimize ve hukuk birimimize teşekkür ederiz.

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Anahtar Kelimeler: Hekimsen Ankara, Hekimsen Temsilci Toplantı, Hekimsen Toplantı, Hekimsen İl Temsilcileri, Hekimsen İl Temsilcisi Toplantısı, Hekimsen Temsilci Toplantısı, Hekimsen Ankara Toplantısı, Hekimsen 28 Ocak Toplantı, Hekimsen 2023 Toplantı, Hekimsen Temsilci

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN