HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Hekimsen Sendikası, Whatsapp Channels ile Sizlere Daha Hızlı ve Kolay Ulaşacak | HEKİMSEN

Hekimsen Sendikası, Whatsapp'ın yeni özelliği olan Channels'i kullanarak artık üyelerine ve tüm vatandaşlarımıza daha hızlı ve kolay ulaşacak. Hekimsen Sendikası'nın Whatsapp Channels kanalı artık yayında. Hekimsen Sendikası'nın Whatsapp Channels kanalı, herkese açıktır. Sendikaya üye olmayanlar da kanala üye olarak sendikanın faaliyetleri ve güncel haberleri hakkında bilgi alabilirler.

Hekimsen Sendikası, Whatsapp'ın yeni özelliği olan Channels'i kullanarak artık üyelerine ve tüm vatandaşlarımıza daha hızlı ve kolay ulaşacak. Hekimsen Sendikası'nın Whatsapp Channels kanalı artık yayında.

Whatsapp'ta Hekimsen Sendikası Kanalına Katıl

Hekimsen Sendikası Whatsapp Channels

Gönderi Görseli

Hekimsen Sendikası'nın Whatsapp Channels kanalı, üyelerimiz ile birlikte tüm vatandaşlarımıza sendikanın faaliyetleri, güncel haberleri ve duyuruları hakkında bilgi verecek. Kanalda güncel gelişmeler, haberler, sendikanın düzenlediği etkinlikler, hekim hakları konusundaki çalışmalar ve sendikanın üyelerine sunduğu hizmetler hakkında bilgiler yer alacak.

Tüm Vatandaşlarımız Takip Edebilecek

Sendikal faaliyetlerimizi, eylem kararlarımızı, ideal sağlık sistemi hakkında görüş ve önerilerimizi üyelerimizle birlikte tüm vatandaşlarımız takip edebilecek. Hekimsen Sendikası, üyelerinin haklarının yanısıra ideal bir sağlık sistemi için de çalışmaktadır. Bu kapsamda yapılan çalışmalar, vatandaşlarımız tarafından takip edilebilir hale gelmiştir. Sağlık sisteminin düzeltildiği, doğru ve sistemli bir şekilde uygun sağlık hizmetinin alınabildiği günlere gelebilmemiz adına, tüm vatandaşlarımızı faaliyetlerimizi takip etmeye davet ediyoruz.

Yönetim Kurulundan Teknolojiye Tam Destek

Hekimsen Sendikası, teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak her türlü alanda sesini duyurabilmek için gerekli her adımı atacaktır.

Uzm. Dr. Adil Kurban

Hekimsen Sendikası Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Adil Kurban, Whatsapp Channels'in üyelerle iletişim kurmak için çok önemli bir fırsat olduğunu belirtti. Kurban, yaptığı açıklamada, "Whatsapp Channels, üyelerimize sendikamızın faaliyetlerini ve güncel gelişmeleri çok daha hızlı ve kolay bir şekilde aktarmamızı sağlayacak. Kanalımız aracılığıyla, üyelerimizle daha yakın bir ilişki kurmayı ve onların taleplerini daha iyi anlamayı hedefliyoruz. Hekimsen Sendikası, teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak her türlü alanda sesini duyurabilmek için gerekli her adımı atacaktır." dedi.

Hekimsen Sendikası Kanalına Nasıl Katılınır?

Hekimsen Sendikası'nın Whatsapp Channels kanalı, herkese açıktır. Sendikaya üye olmayanlar da kanala üye olarak sendikanın faaliyetleri ve güncel haberleri hakkında bilgi alabilirler.

Whatsapp kanalımıza katılın:

Whatsapp'ta Hekimsen Sendikası Kanalına Katıl

Whatsapp Channels Nedir?

Whatsapp Channels, Whatsapp'ın yeni özelliği olan toplu mesajlaşma kanallarıdır. Bu kanallar, kullanıcıların birbirleriyle iletişim kurmasına ve gruplar halinde mesajlaşmasına olanak tanır. Whatsapp Channels, işletmeler ve kuruluşlar tarafından kullanılabiliyor ve insanların bilgi almasını kolaylaştırıyor. Büyük grupların iletişimde kalmasını kolaylaştıran yeni özellik ile, Hekimsen Sendikası'nı sizler de kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: Hekimsen Whatsapp, Hekimsen Whatsapp Channels, Hekimsen Whatsapp Kanalı, Hekimsen Whatsapp Grubu, Hekimsen Whatsapp Haber, Hekimsen Whatsapp Katılım, Hekimsen Whatsapp Giriş, Hekimsen Whatsapp Kanalları, Hekimsen Whatsapp Grup Linki, Hekimsen Whatsapp Grup Katılım

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN