HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Selçuklu Eğitim Kurumu İle İmzalanan İş Birliği Protokolü | HEKİMSEN

Selçuklu Eğitim Kurumu ile Hekimsen arasında imzalanan iş birliği protokolü ile üyelerimize ayrıcalıklar kazandırmaya devam ediyoruz. Bu protokole göre üyelerimiz iş yeri hekimliği kursunu 2000 ₺’ya alabileceklerdir.

Selçuklu Eğitim Kurumu ile sendikamız arasında bir iş birliği protokolü imzalanmıştır. Bu protokole göre; sendikamızın üyelerine bazı ayrıcalıklar tanımlanmıştır. 

Buna göre iş yeri hekimliği yapabilmek için bakanlık tarafından zorunlu tutulan iş sağlığı ve güvenliği sertifika eğitim programlarında; iş yeri hekimliği kursu 2000 ₺ olarak belirlenmiştir. İsteyenler bu ücreti üç taksit yaptırarak da ödeyebileceklerdir. Online verilecek olan eğitime tüm üyelerimiz kayıt yaptırabilirler.

Ağustos ayında kayıtlarını yaptıranlar yıl başındaki sınava yetişebileceklerdir. Kayıt olmak için Ağustos ayını kaçıranlar yıl başındaki sınava yetişemeyecekleri için bir sonraki sınava kalacaklardır.  

Hekimsen olarak üyelerimize ayrıcalıklar kazandırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm hekimlerimizi Hekimsen ailemizin çatısı altında görmek gücümüze güç katacaktır.

Tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Anahtar Kelimeler: İşyeri Hekimliği Kampana, İşyeri Hekimliği İndirim, İşyeri Hekimliği Fiyatları, İşyeri Hekimliği Kursu, Selçuklu Eğitim Kurumu, Hekimsen İşyeri Hekimliği, Hekimsen Selçuklu Eğitim Kurumu, Hekimsen Kurs, İşyeri Kursu, Selçuklu Eğitim, Selçuklu İşyeri Hekimliği

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN