HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Üye kartınızı oluşturdunuz mu?

Üye Kartı Oluştur
3 Eylül'de Yayımlanan Yönetmeliğe Riayet Eden Öğretim Üyelerimize Teşekkürler | HEKİMSEN

3 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan ve yayımlandığı tarihten itibaren geçerli olan Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Yönetmeliği'ne riayet eden, insani çalışma koşullarının oluşturulması gerektiğine inanan ve yönetmelik esaslarının bilim ve ana bilim dallarında uygulanmasını sağlayan bütün öğretim üyelerimize teşekkürlerimizi sunarız. 

Bilindiği üzere 3 Eylül 2022 tarihinde, yayımlandığı tarihten itibaren geçerli olan Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Yönetmeliği yayımlanmıştır. İlgili yönetmelikte asistan hekimlerimiz için insani şartların oluşturulması adına istediğimiz 1 ayda en fazla 8 nöbet, nöbet ertesi izin gibi bazı maddeler de yer almıştır.

Bu yönetmeliğe riayet eden, insani çalışma koşullarının oluşturulması gerektiğine inanan ve yönetmelik esaslarının bilim ve ana bilim dallarında uygulanmasını sağlayan bütün öğretim üyelerimize teşekkürlerimizi sunarız. 

Ayrıca ilgili yönetmeliğin uygulanmadığı kurumlar ve ilgili yönetmeliği uygulamayan kişiler için, üyelerimizin talepleri doğrultusunda Hekimsen tarafından gerekli işlemler yapılacaktır.

Kıymetli meslektaşlarımıza ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Kıymetli öğretim üyelerimize özel olarak teşekkürlerimizi sunabileceğimiz bir de interaktif kart hazırladık, aşağıdaki butondan öğretim üyelerinize özel teşekkür kartınızı oluşturabilirsiniz: 

Teşekkür Kartı Oluştur

Anahtar Kelimeler: Hekimsen Teşekkür Kartı, Hekimsen Yönetmelik Teşekkür Kartı, Hekimsen Öğretim Üyesi Teşekkür Kartı, Hekimsen Teşekkür Görseli, Hekimsen Teşekkür Mesajı, Öğretim Üyelerine Teşekkür, Hekimsen Öğretim Üyelerine Teşekkür, Hekimsen Yönetmelik Teşekkür, Hekimsen Bilim Dalı Teşekkür Kartı, Hekimsen Görsel Oluşturma, Hekimsen Görsel Oluşturucu, Hekimsen Görsel Oluştur

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2023 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development | Developed with for HEKİMSEN