HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

30 Ağustos Zaferinin 101. Yılı Kutlu Olsun | HEKİMSEN

Hekimsen Sendikası olarak yüce Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyor, başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kurtuluş mücadelesinde canlarını feda etmeyi göze alarak bu vatanı bizlere ait kılan aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. 

26 Ağustos 1922 tarihinde, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Başkomutanlığında bir araya gelen kahraman ordumuz ve yüce Türk milleti, 4 gün süren çarpışmalar sonrasında Dumlupınar’da tarihi bir zafer elde etmiştir. Dumlupınar'da kazanılan zafer, azim ve fedakarlığın unutulmaz bir yansıması olarak tarih sayfalarındaki yerini almıştır. Bugün, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yıl dönümünü coşkuyla kutlamaktayız.

Bu zafer, sadece askeri bir galibiyet değil, aynı zamanda milletimizin bağımsızlık ve özgürlük tutkusunun bir ifadesidir. Kurtuluş destanımız ile Türk milletine reva görülen işgal ve esaret reddedilmiş, işgal güçleri Anadolu topraklarından atılmış ve neticesinde tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti Devleti içerisinde özgür ve onurlu bir hayat sürebilmemiz sağlanmıştır. 30 Ağustos Zafer Bayramı, yüce Türk milletinin bu şanlı kurtuluş destanının bir nişanesi olmuştur.

30 Ağustos Zafer Bayramı, bağımsızlığın ve milli egemenliğin ne kadar kıymetli olduğunu bizlere her yıl yeniden hatırlatmaktadır. Yalnızca geçmişi değil, geleceğe dair sorumluluklarımızı da hatırlatan bu kutlu zafer yıldönümü vesileyle, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğindeki kahraman milletimizi, onların vermiş olduğu mücadeleyi ve sonucunda kurulmuş olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni sonsuza dek yaşatacağımızı, Sultan Alparslan'ın Ağustos 1071'de Malazgirt Meydan Muharebesi sonucunda bizlere vatan kıldığı Anadolu topraklarında Türk milletinin ilelebet var olacağının tüm dünyaya ilanı ediyoruz.

Bu kutlu zaferin yıl dönümünde, milletçe birlik ve dayanışma içerisinde olduğumuzu bir kez daha hissediyoruz.  Hekimsen Sendikası olarak yüce Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyor, başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kurtuluş mücadelesinde canlarını feda etmeyi göze alarak bu vatanı bizlere ait kılan aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. 

Yüce Türk milleti var olsun. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun.

Anahtar Kelimeler: 30 Ağustos Mesajı, 30 Ağustos Kutlama Mesajı, Hekimsen 30 Ağustos, Hekimsen Zafer Bayramı, Zafer Bayramı Mesajları, 30 Ağustos Mesajları, Zafer Bayramı Mesajı, Zafer Bayramı Kutlama Mesajı, Sendika 30 Ağustos, Sendika Zafer Bayramı

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN