HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun | HEKİMSEN

100'üncü yılında, cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşu için mücadele eden tüm kahramanlarımızı rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramımızın ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin 100. yılını gururla ve coşkuyla kutluyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti 100 Yaşında!

Cumhuriyet Bayramı'nın 100'üncü yılını, Türk milletinin ve Türkiye Cumhuriyeti'nin asil evlatları olarak hep birlikte gururla ve coşkuyla kutluyoruz. 100 yıl önce Türk milleti, özgürlüğünü elinden almak isteyen işgalci güçlere karşı verdiği mücadeleyle bağımsızlığını elde etmiştir. Kendi geleceğine dair söz söyleme yetkisinin yalnızca kendisinde olduğunu tüm dünyaya ilan etmiştir. Büyük ve tarifsiz bir kurtuluş mücadelesinin sonucunda, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından 29 Ekim 1923'te gücünü Türk milletinden alan Cumhuriyet ilan edilmiştir.

"Bir Cumhuriyet Kaç Kez İlan Edilir?" - Hekimsen Sendikası Cumhuriyet Bayramı Reklamı (2023)

Bir Cumhuriyet kaç kez ilan edilir? 100 yıl önceki ilanından bu yana, Türk milletinin attığı her adımda, kazandığı her başarıda, özgürce aldığı her nefeste yeniden ilan edilmiştir Cumhuriyet.

Bugün milli mücadelemizin Cumhuriyetle taçlandığı günün, 100 yıl önce 101 pare top atışıyla ilan edilen Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutluyoruz. İşgal edilmiş topraklardan bağımsız ve hür bir ülkeye kavuşma gayesiyle, kurtuluş savaşını zaferle taçlandırıp bu toprakları bize vatan kılan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, onun silah arkadaşlarını ve yüzlerce kahraman şehidimizi rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyoruz.

Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Anahtar Kelimeler: Hekimsen 29 Ekim, Hekimsen Cumhuriyet Bayramı, Hekimsen Cumhuriyet Video, Hekimsen Cumhuriyet Reklamı, Hekimsen Cumhuriyet Kutlaması, Hekimsen 100. Yıl Video, Hekimsen 100. Yıl Kutalması, Hekimsen 100. Yıl Mesajı, Hekimsen Cumhuriyet Bayramı Mesajı, Hekimsen Cumhuriyet Bayramı Kutlaması, Cumhuriyet Bayramı Reklam, Cumhuriyet Bayramı Reklam Video

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN