HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygı ve Minnetle Anıyoruz | HEKİMSEN

10 Kasım'da, vefatının 84'üncü yılında Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kurucu lideri Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve minnetle anıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü iz bırakan bir lider ve komutan yapan en büyük özelliği milletine duyduğu sonsuz güven ve inançtır. 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkarak başlattığı Kurtuluş Savaşı’nı Türk Milleti omuz omuza vererek kazanmış ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurulmuştur. 10 Kasım yalnızca Mustafa Kemal Atatürk'ü anma günü değil, onun en büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak ve daha ileriye taşımak için var olan inancımızı ve azmimizi tazelediğimiz gündür.

Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla ve asla yorulmazlar.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Bağımsızlık uğrunda karşısına çıkan tüm güçlükleri aşarak Türk Milleti'ne bağımsızlığı armağan eden, hayatına sığdırdığı başarılarla birçok dünya milletine örnek olan Atatürk'ün bizlere hediye ettiği değerleri korumak ve bizden sonraki nesillere aktarmak için tüm gücümüzle çalışacağız. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milletimizin gönlünde daima yaşayacak, omuz omuza mücadele ettiği silah arkadaşları ve istiklâl mücadelemizin kahraman şehit ve gazileri hiçbir zaman unutulmayacaktır.

10 Kasım'da, vefatının 84'üncü yılında Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kurucu lideri Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve minnetle anıyoruz.

Anahtar Kelimeler: Hekimsen 10 Kasım Mesajı, Hekimsen 10 Kasım, Hekimsen Atatürk, Hekim Sendikası 10 Kasım Mesajı, Hekim Sendikası 10 Kasım, Hekimsen 10 Kasım Atatürk, Hekimsen Mustafa Kemal Atatürk, Hekim Sen Atatürk, Hekimsen Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Hekimsen Anıtkabir

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN