HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Temmuz zammı sonrası hesaplama modüllerimiz güncellenmiştir.

Hesaplamaya Git
Genel Merkez Delege Seçimleri İçin Adaylık Başvuruları Son Buluyor (2024) | HEKİMSEN

Hekimsen Sendikası genel merkez delege seçimleri için adaylık başvuruları 18 Nisan 2024 tarihi ve 18.00 saati itibarı ile son bulacaktır. Başvurular sonlanmadan önce web sitesi üyelik sistemi üzerinden giriş yapılarak, ilgili bölümden başvuruların gerçekleştirilmesi önemle rica olunur. Tüm üyelerimize saygıyla duyurulur.

Hekimsen Sendikası Genel Merkez Delege Seçimleri Son Buluyor

Hekimsen Sendikası genel merkez seçimleri delege adaylığı için başvurular, tüm üyelerimiz için 18 Nisan 2024 tarihi ve 18.00 saati itibarı ile son bulacaktır. Başvurular, son tarih ve saatten önce sendika web sitesi üyelik sistemi üzerinden, üye girişi yapıldıktan sonra ilgili bölümden gerçekleştirilecektir. 

Genel Merkez Delege Seçimleri Başvurusu

Delege seçimleri için başvuru ve ayrıntılı bilgi:

Genel Merkez Delege Seçimleri Başvurusu

Siz üyelerimizi acil olarak genel merkez delege seçimilerine, 18 Nisan 2024 tarihi ve 18.00 saatinden önce aday olmaya davet ediyoruz.

Anahtar Kelimeler: Hekimsen Genel Merkez Delege Başvurusu, Hekimsen Genel Merkez Delege Seçimleri, Hekimsen Genel Merkez Delegelik Başvurusu, Hekimsen Genel Merkez Delege Başvuruları, Hekimsen Genel Merkez Delege Başvurusu Yap, Hekimsen Genel Merkez Delege Başvurusu Nasıl Yapılır, Hekimsen Genel Merkez Seçim Delege, Hekimsen Genel Merkez Delege Seçim Başvurusu, Hekimsen Genel Merkez Delege Seçimleri Ne Zaman, Hekimsen Genel Merkez Delege Seçimleri Nasıl

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN