HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Hekimsen Ankara Şubesi Açıldı | HEKİMSEN

Hekimlerimizin sendika ile ilgili işlemlerinin yanı sıra mesleki eğitimlerin, hukuki desteğin, toplantıların ve çeşitli organizasyonların gerçekleştirilebileceği Hekimsen Ankara Şubesi açıldı.

Hekimsen Ankara Şubesi 19 Mayıs'ta Çankaya, Mustafa Kemal Mahallesinde açıldı. Açılışa Hekimsen Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Adil Kurban, Hekimsen kurucu üyeleri, Hekimsen yönetim kurulu üyelerimiz, Türkiye'nin çeşitli yerlerinden gelen il temsilcilerimiz, Ankara Şube başkanımız, Ankara il temsilcimiz, Ankara hastane temsilcilerimiz, üyelerimiz ve hekimlerimiz katıldı.

Gönderi Görseli

Ankara Hekimsen şubesinin lokalizasyonu, Sağlık Bakanlığı yerleşkesine, Şehir hastanesi ve çevre hastanelere yakın olması düşünülerek ve hekimlerimizin rahat ulaşabilmesi göz önünde tutularak seçildi. 

Gönderi Görseli

Geniş toplantı odası, hekim dinlenme odası, teras gibi fiziki imkanları ile Hekimsen Ankara Şubesi çeşitli etkinliklere, mesleki eğitim programlarına ve sosyal organizasyonlara ev sahipliği yapacak. Ankara Şube ile, Ankarada yakın zamanda kurulması planlanan Hekimsen hekim evinin öncülü oluşturuldu. Şubemiz aktif olarak hizmet verecek, üyelerimiz ve hekimlerimiz sendika ile ilgili işlemlerini şubemizde gerçekleştirebilecekler, hekimler sosyalleşmeye, birbirleriyle tanışıp sohbet etmeye şubeye gelebilecekler. 

Gönderi Görseli

Açılışa katılan, tebriklerini ileten, destek veren tüm hekimlerimize ve kurumlara teşekkürlerimizi sunarız.

Ankara Şube açılışımıza bizzat katılıp bizi onurlandıran ANKAHED Başkanı Dr. Ekrem Başara ve Tabip-Sen Ankara İl Temsilcisi Dr. Ümit Türk beye teşekkür ediyor, hekim hakları için verdiğimiz ortak mücadelede birlikte hareket etmenin önemine inanıyoruz.

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Hekimsen Ankara Şube Bilgileri

Adres: Mustafa Kemal Mah. 2158. Sk. No:3, Duru Plaza 06510 Çankaya/Ankara

Telefon: +90 507 382 00 89

Anahtar Kelimeler: Ankara Şubesi, Sendika Haberleri, Sendikadan, Şube Açılışı, Açılış, Ankahed, Tabip-Sen

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN