HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Temmuz zammı sonrası hesaplama modüllerimiz güncellenmiştir.

Hesaplamaya Git
Hekimsen Trabzon Şubesi Açıldı | HEKİMSEN

Hekimsen olarak; hekimlerimizle daha yakın olabilmek hem de üyelerimizin daha güvende hissetmelerini sağlamak amacıyla şubeleşmeye devam ediyoruz. Bu amaçla, hekimlerimize sendikal ve sosyal faaliyetlerini yapabilecekleri mekanlar sunmak için 1 Ekim 2022 itibariyle Trabzon Şubemizi de açmış bulunuyoruz.

Hekimsen olarak, hem hekimlerimizle daha yakın olabilmek hem de üyelerimizin daha güvende hissetmelerini sağlamak amacıyla şubeleşmeye devam ediyoruz. Şube sayılarımızı arttırarak hekimlerimize sendikal ve sosyal faaliyetlerini yapabilecekleri mekanlar sunma gayretindeyiz.

Sendikamız bu amaçla, 1 Ekim 2022’de bir şube de Trabzon’da açmıştır. Şubemiz; Yönetim Kurulu Başkanı Adil Kurban, Hekimsen kurucu üyeleri, il temsilcileri, Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen temsilcilerimiz ve üyelerimizin katılımlarıyla açılmıştır. Ayrıca açılışımıza Ortahisar İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bünyamin Gürsoy, Trabzon Tabip Odası adına Dr. Hüseyin Sivri ve Dr. Mehmet Duman, Tabipsen Sendikası İl Temsilcisi Dr. Hasan Akyüz, Hekimbirliği Sendikası Ortahisar İlçe Temsilcisi Dr. Hüseyin Ak, Trabzon Diş Hekimleri Odası adına Dt. Mehmet Devrim Altunbaş ve ilimizin farklı siyasi parti temsilcileri bizzat katılarak bizleri onurlandırmışlardır.

Gönderi Görseli

1 Ekim Cumartesi günü saat 13:00’te yapılan açılışın ardından sendika Başkanımız Dr. Adil Kurban, yönetim kurulu üyeleri ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen il temsilcilerimiz ile toplantı yapılmış, sorunları dinlenerek, çözüm önerileri ve sendikanın hedefleri üzerine konuşulmuştur.

Gönderi Görseli

Açılış ve toplantının ardından, Trabzon şubesi yönetim kurulu üyeleri ve diğer tüm misafirlerle beraber iki günlük bir program çerçevesinde Trabzon Meydan turu, Atatürk Heykeli, İskender Paşa Cami, Tarihi Belediye Binası, Trabzon Şehir Müzesi, Kızlar Manastırı, Ayasofya Müzesi, Sümela Manastırı gezileri yapılmıştır.

Gönderi Görseli

Fiziki İmkanlar

Geniş toplantı odası, hekim dinlenme alanı, Karadeniz ve Trabzon’un tarihi dokusu manzaralı terası gibi fiziki imkanları ile ulaşımı kolay bir konumda yer almaktadır. Mavi ile yeşilin buluştuğu Trabzon’da üyelerimizin, eşsiz manzaralı terasında çaylarını, kahvelerini yudumlayıp, stres atabilecekleri bir ortam oluşturduğumuz şubemiz aktif olarak hizmet verecek, üyelerimize birbirleriyle tanışıp sohbet edebilecekleri bir ortam sunacaktır. 

Gönderi Görseli

Planlar

İlk etapta uygulamaya geçirilecek planlarımız:

  • Hekimlerimize sendikal faaliyetlerini yürütebilecekleri mekanı sunmak,
  • Çeşitli etkinliklere, mesleki eğitim programlarına ve sosyal organizasyonlara ev sahipliği yapmak,
  • Hekimlerimize sosyal ve mesleki alanda destek vermenin yanı sıra hukuki alanda da profesyonel desteğe her zaman hazır olmak,
  • Henüz hekim sendikalarına üye olmamış hekimlerimize sendikamızı tanıtmak.

Gönderi Görseli

Trabzon’daki tüm üyelerimizi ve her basamakta görev yapan hekimlerimizi aile sıcaklığını bulacakları şubemizde misafir emekten onur duyarız.

Şube sayımızı arttırarak gücümüze güç katmaya, hekimlerimize çatı olmaya devam edeceğiz.

Hekimsen Trabzon Şube Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mah. Yavuz Selim Bulvarı. Ünlüer İş Merkezi. Kat:5 No:23 Ortahisar/Trabzon

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Anahtar Kelimeler: Hekimsen Trabzon, Hekimsen Şubeleri, Hekimsen Şube Açılışı, Hekimsen Trabzon Şubesi, Trabzon Hekim Sendikası, Trabzon Hekim Şubesi, Hekimsen Trabzon Açılışı, Hekimsen Şubesi Açılışı, Hekimsen Şubesi, Hekimsen Trabzon Temsilcisi, Hekimsen Trabzon Temsilciliği

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN