HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

İSGGEP Eğitim Kurumları İle İmzalanan Sponsorluk Protokolü | HEKİMSEN

İSGGEP Eğitim Kurumları ile Hekimsen arasında imzalanan sponsorluk protokolü ile üyelerimize ayrıcalıklar kazandırmaya devam ediyoruz. Bu protokole göre 1500 liraya varan avantajlar sağlanacaktır.

İSGGEP Eğitim Kurumları ile sendikamız arasında bir sponsorluk protokolü imzalanmıştır. Bu protokole göre; sendikamızın üyeleri ile onların birinci derece yakınlarına bazı ayrıcalıklar tanımlanmıştır

Buna göre bakanlık tarafından zorunlu tutulan iş sağlığı ve güvenliği sertifika eğitim programlarında; iş yeri hekimliği için 1500 lira, A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı için 1000 lira, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı için 500 lira, diğer sağlık personeli eğitimi için 200 lira sendikamızın üyelerine armağanıdır.

Ayrıca İSGGEP Eğitim Kurumları adına düzenlenen web sitesinden satın alınacak kitap setlerinde, promosyon kodu ile %15 indirim imkânı da sağlanacaktır.

Hekimsen olarak üyelerimize ayrıcalıklar kazandırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm hekimlerimizi Hekimsen ailemizin çatısı altında görmek gücümüze güç katacaktır.

Tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Anahtar Kelimeler: İndirim, Ayrıcalık, Protokol, İş Yeri Hekimliği, İsggep, Avantaj, Kurs

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2022 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development | Developed with for HEKİMSEN