HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Temmuz zammı sonrası hesaplama modüllerimiz güncellenmiştir.

Hesaplamaya Git
MNG Kargo Entegrasyon ve Anlaşması | HEKİMSEN

Hekimsen üyelerine özel olarak diledikleri kişiye ve adrese Hekimsen anlaşma indirimi ile kolayca kargo gönderebilmeleri için kargo entegrasyonu ve anlaşması sağlanmıştır. Hekimsen yaptığı anlaşmalarla üyelerimizden aldığı güç ile üyelerimize haklarımızla birlikte çeşitli ayrıcalıklar kazandırmaya devam edilecektir.

Hekimsen, MNG kargo ile üyelerimize özel indirimli kargo gönderilebilmesi amacıyla bir anlaşma imzalamıştır. Anlaşma ile üyelerimiz kargolarını indirimli bir şekilde diledikleri kişi ya da adrese gönderebilecektir.

Hekimsen yaptığı anlaşmalarla üyelerimizden aldığı güç ile üyelerimize haklarımızla birlikte çeşitli ayrıcalıklar kazandırmaya devam edilecektir.

Ne Kadar İndirim Var?

Hekimsen anlaşması ile oluşturacağınız kargo kodlarını kullandığınız gönderimlerinizde toplam tutar üzerinden ciddi miktarda bir indirim uygulanacaktır

Her Yerde Geçerli mi?

Anlaşma tüm Türkiye genelinde geçerli olup MNG Kargo'nun kapsamının var olduğu her yere kargo gönderebilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

Üyelik Sistemi'ndeki kullanıcı adı ve şifreniz ile Hekimsen Panel'e menüdeki Üye Paneli > Panel Girişi'nden ya da aşağıdaki butondan giriş yapmanız yeterlidir. Ardından ilgili sayfalarda Yardım butonu ile nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Hekimsen Panel'e Giriş Yap

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Anahtar Kelimeler: Hekimsen Kargo, Hekimsen Mng Anlaşma, Hekimsen Sürat Kargo, Hekimsen Mng Kargo, Hekimsen Avantajları, Hekimsen Ayrıcalıkları, Hekimsen Anlaşmaları, Hekimsen Kargo İndirimi, Hekimsen Mng İndirimi, Hekimsen Üyelerine Özel, Hekimsen Üyelere Özel, Hekimsen Kargo Anlaşması, Hekimsen Kargo Üye, Hekimsen İndirimleri, Hekimsen Panel

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN