HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Temmuz zammı sonrası hesaplama modüllerimiz güncellenmiştir.

Hesaplamaya Git
Omurilik ve Soğanı, Bir de... | HEKİMSEN

 Bir kanalda yapılan bilgi yarışmasında bir hekim arkadaşımıza ve onun nezdinde başta Aile Hekimleri ve tüm hekimlerin alınacağı ifadeler kullanılmış bunlar bizi üzmüştür. İnsanlar aldıkları eğitime ve teorik ve pratik düşünme kabiliyetleri ve o anki duygu-durum ve algı düzeylerine göre bilgilerini ifade ederler.

Bir kanalda yapılan bilgi yarışmasında bir hekim arkadaşımıza ve onun nezdinde başta Aile Hekimleri ve tüm hekimlerin alınacağı ifadeler kullanılmış bunlar bizi üzmüştür. İnsanlar aldıkları eğitime ve teorik ve pratik düşünme kabiliyetleri ve o anki duygu-durum ve algı düzeylerine göre bilgilerini ifade ederler. Medulla Spinalis veya Omurilik sıklıkla kullandığımız tıbbi terimlerdir. Omurilik soğanı çok sık kullanılmaz ayrıca şaşırtıcı ifadeler sorularda olduğundan veya telefonda bağlantı problemi, ses aktarımı problemi ve süre sınırı böyle problemler oluşturabiliyor. Her nedense bu olaya böyle bakmayan ve tıbbi konularda hekimlere nazaran soğan ve cücüğü kadar bigi sahibi olan insanlar bu tür durumları hekimlere karşı malesef hatta ana haber bültenlerine varıncaya kadar karalamak için kullanabiliyorlar.

Arkadaşımız ayrıca açıklamada bulunmuştur, sosyal medya platformları üzerinden dinleyebilirsiniz. Kamuoyuna duyurulur.

Anahtar Kelimeler: Hekimsen Eski Gönderiler, Hekimsen Eski Haberler, Hekimsen Tüm Gönderiler, Hekimsen Tüm Haberler, Hekimsen 2021, Hekimsen 2022, Hekimsen 2020, Hekimsen 2019

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN