HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Şanlıurfa Şubesi Delege Seçim Başvuruları 9 Mayıs 2024'e Uzatılmıştır | HEKİMSEN

Şanlıurfa Şubesi ve bağlı olan Şanlıurfa, Batman, Siirt, Mardin, Kilis, Şırnak, Hatay, Osmaniye, Bitlis, Van, Malatya, Gaziantep, Adıyaman, Diyarbakır, Hakkari, Bingöl, Muş, Ağrı, Elazığ illerinde yenilenecek olan delege seçimlerinin son başvuru tarihi 9 Mayıs 2024 tarihine uzatılmıştır. Kamuoyuna ve ilgililere saygıyla duyurulur.

Şanlıurfa Şubesi ve bağlı olan Şanlıurfa, Batman, Siirt, Mardin, Kilis, Şırnak, Hatay, Osmaniye, Bitlis, Van, Malatya, Gaziantep, Adıyaman, Diyarbakır, Hakkari, Bingöl, Muş, Ağrı, Elazığ illerinde yenilenecek olan delege seçimlerinin son başvuru tarihi 8 Mayıs 2024 tarihinden, 9 Mayıs 2024 tarihine uzatılmıştır. Kamuoyuna ve ilgililere saygıyla duyurulur.

Ayrıntılı bilgi ve önceki delege seçim duyurusuna aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Şubesi Delege Seçimleri Duyurusu

İlgililere, üyelerimize ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Anahtar Kelimeler: Hekimsen Şanlıurfa Delege, Hekimsen Şanlıurfa Delege Seçimleri, Hekimsen Mardin Delege Seçimleri, Hekimsen Hatay Delege Seçimleri, Hekimsen Osmaniye Delege Seçimleri, Hekimsen Diyarbakır Delege Seçimleri, Hekimsen Bingöl Delege Seçimleri, Hekimsen Ağrı Delege Seçimleri, Hekimsen Şanlıurfa Şube Degele Seçimleri, Hekimsen Şube Delege Seçim Tarihi, Hekimsen Şanlıurfa Delege Seçim Tarihi

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN