HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Bayramınızı Tebrik Ederiz, Ancak... | HEKİMSEN

Lütfen bir hekimin kolay yetişmediğini anılarınızdan olsun unutmayın. Dünyanın en zorlu eğitimini alıyoruz. Örneğin sendikamızın yaptığı bir çalışmada bir mühendislik eğitiminin 3,2 katı kadar eğitim alınıyorken, bu eğitimin hem teorik hem pratik kısmının hiçb...

Lütfen bir hekimin kolay yetişmediğini anılarınızdan olsun unutmayın. Dünyanın en zorlu eğitimini alıyoruz. Örneğin sendikamızın yaptığı bir çalışmada bir mühendislik eğitiminin 3,2 katı kadar eğitim alınıyorken, bu eğitimin hem teorik hem pratik kısmının hiçbir eğitimle kıyaslanabileceği bir bilim ve Zanaat dalı yoktur.

İnsanımız ve yöneticilerimiz tam manasıyla bunun farkında olmasa da sizler bu millet için, insanlık için çok önemlisiniz.

Yollarda hız yapmayalım, trafik magandalarına uymayalım. Gerekirse gecikelim ama sağlıklı bir şekilde sevdiklerimize kavuşalım.

Sağlığın merkezi olan hekimlerimiz başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının bayramını tebrik eder fazlasıyla hakettiğiniz mutluluğu bu ve tüm bayram ve tatillerde, mesleki ve sosyal yaşantınızda bulmanızı dileriz.

Anahtar Kelimeler: Hekimsen Eski Gönderiler, Hekimsen Eski Haberler, Hekimsen Tüm Gönderiler, Hekimsen Tüm Haberler, Hekimsen 2021, Hekimsen 2022, Hekimsen 2020, Hekimsen 2019

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN