HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Temmuz zammı sonrası hesaplama modüllerimiz güncellenmiştir.

Hesaplamaya Git
Bolawrap'ı Basın Lansmanında İzledik | HEKİMSEN

Özellikle Aile Hekimliklerimizde çok ciddi bir güvenlik zafiyetimiz var. Bu bağlamda sendika olarak İstanbul'da ilk lansmanı sırasında Bolawrap'ı gözlemledik ve izlenimlerimizi kısmen Facebook sayfamızda paylaştık.

Özellikle Aile Hekimliklerimizde çok ciddi bir güvenlik zafiyetimiz var. Bu bağlamda sendika olarak İstanbul'da ilk lansmanı sırasında Bolawrap'ı gözlemledik ve izlenimlerimizi kısmen Facebook sayfamızda paylaştık. Bizi özellikle davet eden yılın ceo'su ödülünü almış Sertan Ayçiçek bey'le bu konularda görüştük. Bize verdiği destek yüzüden ayrıca teşekkür ederiz.

Bununla beraber Tıp Fakültesi eğitimiyle yetki, idari kanunlarca sorumluluk ve yükümlülük verilmiş hekimlerimizin bu yükümlülüğü koruyabilmeleri için ciddi güvenlik hizmetine ihtiyaçları bulunmaktadır. Ancak bizler hayata ve sağlığa hizmet eden insanlar olmamız ve önce zarar verme prensibi ile hareket etmemiz dolayısıyla saldırganın istemeden bile ölümüne neden olamayız. İşte bunun için bu tür silahlara ihtiyacımız var. Bir süredir Wattoz adlı elektroşok cihazını araştırdığımız gibi Bolawarp'ı da bizzat izledik. 26 ülkede satışını üstlanmiş Bolawrap Sav.Tekn.Aş'ye de ülkemiz adına başarılar diliyoruz.

Anahtar Kelimeler: Hekimsen Eski Gönderiler, Hekimsen Eski Haberler, Hekimsen Tüm Gönderiler, Hekimsen Tüm Haberler, Hekimsen 2021, Hekimsen 2022, Hekimsen 2020, Hekimsen 2019

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN