HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Cumhuriyetimizin 99. Yılı Kutlu Olsun | HEKİMSEN

Cumhuriyetimizin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve bağımsızlığımız için mücadele eden tüm kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyoruz, en büyük bayramımız olan Cumhuriyet Bayramımızın 99. yılını gururla ve coşkuyla kutluyoruz.

Bugün milli mücadelemizin Cumhuriyetle taçlandığı günün, 99 yıl önce 101 pare top atışıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından ilan edilen Cumhuriyetimizin 99. Yılını kutluyoruz.

İşgal edilmiş topraklardan bağımsız ve hür bir ülkeye kavuşma gayesiyle, kurtuluş savaşını zaferle taçlandırıp bu toprakları bize vatan kılan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, onun silah arkadaşlarını ve yüzlerce kahraman şehidimizi rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyoruz.

Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz. 

Mustafa Kemal ATATÜRK

Anahtar Kelimeler: Hekimsen 29 Ekim Mesajı, Hekimsen Cumhuriyet Bayramı Mesajı, Hekimsen Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Hekimsen Atatürk Mesajı, Hekimsen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Hekimsen 29 Ekim, Hekimsen Cumhuriyet Bayramı, Hekimsen 29 Ekim Açıklaması, Hekim Sendikası Cumhuriyet Bayramı, 29 Ekim Sendika Mesajı

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2022 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development | Developed with for HEKİMSEN