HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Gaziantep'te Kaza: 15 Vefat, 22 Yaralı | HEKİMSEN

Gaziantep'te kaza yapan bir araca müdahale eden sağlık ve itfaiye ekipleri ile bir haber ajansının yayın aracına, bölgede kaza yapan bir başka otobüsün çarpması sonucunda ne yazık ki 3 sağlık personelimizle birlikte 15 kişi hayatını kaybetmiş, 22 kişi yaralanmıştır. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.

Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu'nda, bir aracın şarampole devrildiği kazaya müdahaleye gelen park halindeki ambulans, itfaiye aracı ve bir canlı yayın aracına olay bölgesinde kaza yapan bir yolcu otobüsünün çarptığı öğrenilmiştir.

Kazada ilk belirlemelere göre 3 sağlık görevlisi, 3 itfaiye personeli, 2 İHA muhabiri, 8 yolcu olmak üzere toplam 15 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 22 vatandaşımız da yaralanmıştır.  

Çok zor şartlarda, tüm tehlikelere açık ve savunmasız bir şekilde çalışan 112 çalışanı arkadaşlarımız görev şehidi olmuştur, şehitlik unvanları verilmelidir.

Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet; camiamıza, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.

Başımız sağ olsun.

Anahtar Kelimeler: Gaziantep Kaza, Otobüs Ambulans Kaza, Gaziantep Zincirleme Kaza, İtfaiye Ekibi Kaza, Sağlık Ekibi Kaza, Haber Ajansı Aracı Kaza, Otobüs İtfaiye Kaza, İhlas Haber Ajansı Kaza, İha Kaza, Gaziantep Son Dakika Kaza, Gaziantep Kaza Haberi

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN