HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Genç Hekimsen 14 Mart Tıp Bayramı Çekilişi (2023) | HEKİMSEN

14 Mart Tıp Bayramı'nda genç tıbbiyeliler için Hekimsen'den hediyeler var! Genç Hekimsen çalışmaları kapsamında Tıp Fakültesi öğrencisi olan meslektaşlarımız için 14 Mart Tıp Bayramı'nda 7 kişiye Samsung Tablet, 10 kişiye TUSMER Online Tus Eğitimi hediye ediyor.

14 Mart Tıp Bayramı'nda genç tıbbiyeliler için Hekimsen'den hediyeler var!

Çekiliş Hediyeleri

  • 7 Kişiye: Samsung Tablet
  • 10 Kişiye: Online TUS Eğitimi (TUSMER)

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Katılım Şartları

  1. Instagram üzerinden @hekimsensendikasi'nı takip etmek.
  2. Instagram paylaşımına 1 adet yorum yapmak. 
  3. Çekiliş gönderisini Instagram hikayenizde 24 saat paylaşmak, fotoğrafını alıp saklamak.
  4. Aşağıdaki bağlantıdan Genç Hekimsen'e ücretsiz kayıt olmak.
  5. Aşağıdaki bağlantıdan Genç Hekimsen Telegram grubuna katılmak.
  6. Tıp Fakültesi'nde herhangi bir sınıfta aktif olarak öğrenci olmak. Kazananlardan ispat edilmesi istenecektir.

Son Katılım Tarihi

Çekilişe en geç 14 Mart 2023 saat 23.59'a kadar katılabilirsiniz. Bu tarih ve saate kadar çekiliş şartlarının tamamını sağlayan kullanıcılar çekilişe katılabileceklerdir.

Çekiliş Nasıl Yapılacak?

Çekiliş Instagram yorumları baz alınarak yapılacaktır, kazanan kişilerden çekiliş şartları sağladıklarını ispat etmeleri istenecektir. Hediyelerin tamamının dağıtılabilmesi için şartları sağlamayan kişilerin yerine yedek kazananlar geçecektir. Çekilişte 17 asil 10 yedek kişi seçilecektir. İlk 7 asil kazanana Tablet hediye edilecektir. Son 10 asil kazanana Tusmer eğitimi hediye edilecektir. 

Şartları sağlamayan kişilerin hediyeleri yedek kazananlara devredilir. Yedeklere haklar yedek sırasına göre sırayla devredilecektir. Çekilişte kazanılan haklar devredilemeyecektir. Çekiliş 15 Mart 2023 tarihinde @hekimsensendikasi Instagram hesabından canlı olarak gerçekleştirilecektir.

1. Instagram Paylaşımına Nasıl Ulaşabilirim?

İlgili instagram paylaşımına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Instagram Paylaşımına Git

2. Nasıl Genç Hekimsen Üyesi Olabilirim? Genç Hekimsen Nedir?

Hekimsen tarafından eğitim hayatlarına devam eden meslektaşlarımıza katkımız olması için Genç Hekimsen adı altında oluşturulmuş yapı ile meslektaşlarımıza çeşitli anlaşmalar, etkinlikler, projeler ile katkı sağlıyoruz.

Ayrıntılı bilgiye ve üyelik bağlantısına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Genç Hekimsenli Ol

3. Genç Hekimsen Telegram Grubuna Nasıl Katılabilirim?

Telegram grubu iletişimin devamı ve diğer etkinliklerde sizlerin fikirlerini almak amacı ile kurulmuştur. Telegram grubuna aşağıdaki bağlantı ile katılabilirsiniz.

Telegram Grubuna Katıl

4. Tıp Fakültesi Öğrencisi Olduğumu Nasıl İspat Edeceğim?

Çekiliş sonucunda kazananlardan E-Devlet üzerinden kolayca oluşturabilecekleri öğrenci belgesi istenecektir. Kazananlardan ilgili şartları sağlayamayanlar yerine tüm hediyelerin dağıtılabilmesi için yedek kazananlar sırası ile kazanan olarak belirlenecektir.

5. Diş Hekimliği Fakültesi Öğrencileri Katılabiliyor mu?

14 Mart Tıp Bayramı çekilişine Diş Hekimliği Fakültesi'ndeki meslektaşlarımız katılamamaktadır. Diş Hekimliği Fakültesi'ndeki kıymetli meslektaşlarımızla kendilerine özel yapılacak Dünya Diş Hekimleri Günü'ndeki etkinlikte görüşmek üzere!

Anahtar Kelimeler: Genç Hekimsen, Tıp Fakültesi Hekimsen, Genç Hekimsen Üyelik, Genç Hekimsen Üyeliği, Hekimsen Öğrenci Üyeliği, Hekimsen Öğrenci, Hekimsen Öğrenciler İçin, Hekimsen Öğrenci Proje, Hekimsen Projeleri, Hekimsen Etkinlikleri, Hekimsen Çekiliş, Hekimsen Anlaşma, Genç Hekimsen Çekiliş, Hekimsen Hediye, Genç Hekimsen Hediye, Hekimsen Tıp Fakültesi, Hekimsen 14 Mart, Genç Hekimsen 14 Mart, Hekimsen 14 Mart Çekilişi

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN