HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Temmuz zammı sonrası hesaplama modüllerimiz güncellenmiştir.

Hesaplamaya Git
Hekimsen Bursa Merkezli Güney Marmara Şubesi Açılmıştır | HEKİMSEN

Bursa’da yer alan; Yalova, Balıkesir ve Çanakkale illerinin de bağlı bulunduğu Hekimsen Bursa Şubesi, Yönetim Kurulu Başkanı Adil Kurban, Hekimsen kurucu üyeleri, il temsilcileri, Türkiye’nin dört bir yanından gelen diğer temsilcilerimiz ve üyelerimiz ile birlikte Bursa Tabip Odası YK Başkanı Dr. Levent Tufan Kumaş ve Bursa Tabip Odası YK üyesi Serap Topçuoğlu’nun katılımlarıyla açılmıştır.

Hekimsen hekimlerimize daha yakın olmak ve onları daha güvende hissettirmek için şubeleşme çalışmalarına devam etmektedir. Şubeler sayesinde Hekimsen, hekimlere hem sosyalleşme alanı hem de her türlü sendikal iş ve işlemlerini yapacakları mekanlar sunmaktadır.

Sendikamız bu amaçla Bursa’da da bir şube açmıştır. Yalova, Balıkesir ve Çanakkale illerinin de bağlı bulunduğu Hekimsen Bursa Şubesinin, Güney Marmara Şubesi olarak faaliyet göstermesi planlanmıştır. Şubemiz; Yönetim Kurulu Başkanı Adil Kurban, Hekimsen kurucu üyeleri, Bursa, Eskişehir, İstanbul, Kocaeli, Kütahya ve Sakarya il temsilcileri, Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen temsilcilerimiz ve üyelerimizin katılımlarıyla açılmıştır. Ayrıca açılışa Bursa Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Levent Tufan Kumaş ve Bursa Tabip Odası Yönetim Kurulu üyesi Serap Topçuoğlu da katılmışlardır ve bizleri onurlandırmışlardır.

Gönderi Görseli

Bugün saat 13:00’te yapılan açılışın ardından Hekimsen İl temsilcileri toplantısı yapılmıştır. Açılış ve toplantının artından, Bursa şube yönetim kurulu üyeleri ve diğer tüm misafirlerle beraber Cumalıkızık, Mudanya ve Osmangazi gezileri yapılmıştır.

Fiziki İmkanlar

Şubemizde 1 Başkan Odası ve 1 Sekreter Odası, 2 dinlenme odası, 2 toplantı odası ve büyük bir teras bulunmaktadır. Toplantı salonu çok amaçlı kullanıma uygun olarak hazırlanmış olup eğitim, sosyal aktiviteler ve toplantılar için kullanılabilecektir. Terasımızda ise her türlü sosyal organizasyonlar yapılabilecektir.

Gönderi Görseli

Planlar

4 ili kapsayan şubemizin ilk etapta uygulamaya geçirilecek planları bulunmaktadır:

  • Mesleğe yeni başlayacak olan genç hekimlerimizi (öğrencilerimizi) Genç Hekimsen çatısı altında toplamak,
  • Henüz hekim sendikalarına üye olmamış hekimlerimize sendikamızı tanıtmak,
  • Bölge özelinde diğer illerde de temsilcilikler oluşturmak ve teşkilatlanmalarını sağlamak için faaliyetlerde bulunmak,
  • Bağlı illerimizin İl Sağlık Müdürlükleriyle temaslar kurmak.

Gönderi Görseli

Şubemiz İhsaniye metro durağının yanında ve ulaşım oldukça kolaydır. 3 büyük üniversiteye de yakın olacak şekilde merkezi bir konumdadır.

Şube sayımızı arttırarak gücümüze güç katmaya, hekimlerimize çatı olmaya devam edeceğiz.

Hekimsen Bursa Şube Bilgileri:

Adres: Yenikaraman Mh. 4.Kantar Sk. No:2 ASYA PLAZA 6.Kat Daire No:601. 16170  Osmangazi/Bursa

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Gönderi Görseli

Anahtar Kelimeler: Hekimsen Şube Açılışı, Hekimsen Bursa Şube, Hekimsen Çanakkale Şube, Hekimsen Balıkesir Şube, Hekimsen Yalova Şube, Hekimsen Güney Marmara Şubesi, Hekimsen Balıkesir Şubesi Nerede, Hekimsen Yalova Şubesi Nerede, Hekimsen Bursa Şubesi Nerede, Hekimsen Güney Marmara Nerede, Hekimsen Çanakkale Şubesi Nerede

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN