HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Temmuz zammı sonrası hesaplama modüllerimiz güncellenmiştir.

Hesaplamaya Git
Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Ortopedi Asistanımıza Saldırı | HEKİMSEN

Poliklinik başvurusu olmamasına rağmen sırada bekleyen hastaların haklarını da hiçe sayarak, üstüne üstlük içeride hasta muayenesi yapıldığı esnada Ortopedi polikliniği'ne izinsiz  giren Bayram N. adlı şahsın kendisini uyaran Ortopedi Asista...

Poliklinik başvurusu olmamasına rağmen sırada bekleyen hastaların haklarını da hiçe sayarak, üstüne üstlük içeride hasta muayenesi yapıldığı esnada Ortopedi polikliniği'ne izinsiz  giren Bayram N. adlı şahsın kendisini uyaran Ortopedi Asistanı Dr Ertan İskender'i bıçakla yaraladığı haberini üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz. 

Sendikamız adına meslektaşımıza geçmiş olsun diyor biran önce sağlığına ve sevdiklerine kavuşmasını diliyoruz. Bununla beraber her türlü sendikal ve hukuksal ihtiyacında yanında olduğumuzu beyan etmek isteriz. 

Üstelik gecenin geç saatlerinde bile hastaları tedavi etmeye çalışan hekime bu yapılır mı! Bu insanların her türlü silahla rahatça sağlık kurumlarına girebilmeleri kabul edilemez bir gerçekliktir. Kendi can güvenliğini sağlayamayan sağlık çalışanı başka canları nasıl koruyabilir!

Olayı esefle kınadığımız gibi, sendikamız olaya, gerekli her türlü sendikal tepkiyi vermeye hazırdır.

Anahtar Kelimeler: Hekimsen Eski Gönderiler, Hekimsen Eski Haberler, Hekimsen Tüm Gönderiler, Hekimsen Tüm Haberler, Hekimsen 2021, Hekimsen 2022, Hekimsen 2020, Hekimsen 2019

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN