HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Genç Hekimsen İlk Tanışma Çekilişi Sonuçları Açıklandı! | HEKİMSEN

Genç Hekimsen İlk Tanışma Çekilişi sonuçları açıklandı. Çekiliş sonuçlarına göre kazanan Tıp ve Diş Hekimliği Fakültesi öğrencimiz olan 40 kişiyi tebrik ederiz. Genç meslektaşlarımız, Hekimsen öğrenciler için de var, her zaman yanınızda olmaya devam edecek.

Tıp Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesi öğrencileriyle tanışmak için Genç Hekimsen 15 Aralık'ta katılımı sonlanan ilk çekilişini gerçekleştirdi.

Kazanan meslektaşlarımızla Instagram üzerinden Hekimsen (@hekimsensendikasi) hesabından iletişime geçilecektir. İletişime geçildikten sonra Instagram mesajında belirtileceği üzere 48 saat içerisinde katılım şartlarını sağladığınızı göstermeniz rica olunur.

Çekilişte Neler Hediye Edildi?

Çekiliş sonucunda tıp fakültesi ve diş hekimliği fakültesindeki çekilişe katılan ve şartları sağlayan öğrencilerimizden 10 kişiye Crocs Terlik, 10 kişiye Scrubs, 10 kişiye Temel Bilim Konu Kitabı, 10 kişiye Klinik Bilim Konu Kitabı kazandı.

Çekiliş Sonuçları

Çekiliş bağımsız bir çekiliş platformunda gerçekleştirildi, platform katılım şartlarından Instagram kısmındaki şartları sağlayan kişiler arasından 40 asil ve 40 yedek kazanan belirledi. Kazananlar arasından çekilişin diğer şartlarını sağlayamayanların yerine sırası ile yedek kazananlar geçecektir.

Bağımsız çekiliş sonuçlarını buradan görüntüleyebilirsiniz:

Genç Hekimsen Çekiliş Sonuçları

Çekiliş Şartları Nelerdi?

  • Instagram paylaşımında yoruma bir arkadaşını etiketlemek. 
  • Aşağıdaki bağlantıdan Genç Hekimsen'e ücretsiz kayıt olmak.
  • Aşağıdaki bağlantıdan Genç Hekimsen Telegram grubuna katılmak.
  • Tıp Fakültesi ya da Diş Hekimliği Fakültesi'nde herhangi bir sınıfta aktif olarak öğrenci olmak. 

Anahtar Kelimeler: Genç Hekimsen, Hekimsen Öğrenciler İçin, Hekimsen Etkinlikleri, Hekimsen Çekiliş, Genç Hekimsen Çekiliş, Hekimsen Hediye, Genç Hekimsen Hediye, Hekimsen Tıp Fakültesi, Hekimsen Diş Hekimliği, Hekimsen Çekiliş Sonuçları, Genç Hekimsen Çekiliş Sonuçları, Genç Hekimsen Çekiliş Sonucu

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN