HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

Üye kartınızı oluşturdunuz mu?

Üye Kartı Oluştur
Sendika Kurucusu Arkadaşlarımız Boş Duramaz | HEKİMSEN

Tayin olduğu hastanede de neredeyse tayin olur olmaz bir ilk gerçekleştiren arkadaşımızı gönülden tebrik ederiz. https://www.mardinlife.com/mardinde-ilk-kez-tiroid-kanseri-ameliyati-gerceklesti.html Mardin'de İlk kez tiroid kanseri ameliyatı gerçekleşti Mardin Eğitim ve ...

Tayin olduğu hastanede de neredeyse tayin olur olmaz bir ilk gerçekleştiren arkadaşımızı gönülden tebrik ederiz.

Mardin'de İlk kez tiroid kanseri ameliyatı gerçekleşti Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Tiroid Kanseri teşhisi konulan bir hasta ilk kez Mardin'de uygulanan ameliyat ile eski sağlığına kavuştu.

 TARİH: 05 Ekim 2021 13:05 MARDİN

 Yaygın tiroid kanseri nedeniyle Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesine başvuran Berivan Yılmaz Cerrahi onkoloji uzmanı Op.Dr. Şevki Pedük, Baş boyun cerrahisi uzmanları Op.Dr.Hakan Özkan ve Op. Dr. Abdullah Arslan tarafından beş saat süren başarılı bir boyun diseksiyonu ameliyatı ile sağlığına kavuştu.

 Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi Op.Dr.Şevki Pedük,  tiroid kanserlerinin toplumda sıklıkla görüldüğünü fakat bu kadar büyük ameliyatlara neden olabilecek yayılımların çok rastlanmadığını söyledi.

Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tiroid kanseri nedeniyle ilk defa boyun diseksiyonu gerçekleştirildiğini ifade eden OP.Dr. Şevki Pedük, "Üçüncü basamak hastanelerde bile çok sık yapılmayan bu tür bir ameliyatı rekor sayıda lenf bezi temizleyerek Eğitim ve Araştırma Hastanesi statüsüne yeni kavuşmuş olan hastanemizde yapmış  olmak ben ve arkadaşlarımı çok mutlu etti.  Umarım bu büyük başarılı ameliyatların devamı da gelecek, hayırlı olsun" dedi. 

5 Saatli bir operasyonun ardından sağlığına kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşayan hasta Berivan Yılmaz ise; "Hastalığımı ilk öğrendiğimde çok üzüldüm ve karamsarlığa kapıldım Doktor bey ve ekibi bu durumun hep beraber ve kolaylıkla üstesinden gelebileceğimizi anlattılar, moral verdiler. Tedavi sürecimi iyi takip edip,  doğru karar vererek memleketimde ameliyat olmamı ve eski sağlığıma kavuşmama vesile oldular. Böyle bir ekiple karşılaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ameliyatımda görev alan Şevki hocama başta olmak üzere emeği bulunan bütün yardımcı personele çok teşekkür ediyorum" dedi.

Anahtar Kelimeler: Hekimsen Eski Gönderiler, Hekimsen Eski Haberler, Hekimsen Tüm Gönderiler, Hekimsen Tüm Haberler, Hekimsen 2021, Hekimsen 2022, Hekimsen 2020, Hekimsen 2019

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2023 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development | Developed with for HEKİMSEN