HEKİMSEN Logo

HEKİMSEN | Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

30 Ağustos Zaferinin 100. Yılı Kutlu Olsun | HEKİMSEN

Başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kurtuluş mücadelesinde canlarını feda etmeyi göze alarak bu vatanı bizlere ait kılan aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Yüce Türk milleti var olsun. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun.

Bugün, Türk tarihine kazınmış şanlı zaferin 100'üncü yıl dönümünü kutluyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, 100 yıl önce bugün, 30 Ağustos 1922'de milli mücadelemizi zaferle sonuçlandırmış, bu zafer milletimizin yeniden var oluşunun ve Cumhuriyetimizin anahtarlarından olmuştur.

Bu şanlı zafer aynı zamanda Sultan Alparslan'ın Ağustos 1071'de bizlere vatan kıldığı Anadolu topraklarında Türk milletinin ilelebet var olacağının tüm dünyaya ilanı olmuştur. Kimsenin şüphesi olmamalıdır ki bin yıl önce Sultan Alparslan ve yüz yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk gibi milletimiz, dünyaya karşı var olan mücadelemizde, gerektiğinde yine nice yiğitler çıkaracak, Anadolu toprakları ilelebet Türk kalacaktır.

Başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kurtuluş mücadelesinde canlarını feda etmeyi göze alarak bu vatanı bizlere ait kılan aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. 

Yüce Türk milleti var olsun. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun.

Anahtar Kelimeler: Hekimsen 30 Ağustos Mesajı, Hekimsen Zafer Bayramı Mesajı, Hekimsen Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Hekimsen Atatürk Mesajı, Hekimsen 30 Ağustos Zafer Bayramı, Hekimsen 30 Ağustos, Hekimsen Zafer Bayramı, Hekimsen 30 Ağustos Açıklaması, Hekimsen Zafer Açıklaması, 30 Ağustos Sendika Mesajı, 30 Ağustos Sendika, 30 Ağustos Hekim Sendikası, Hekim Sendikası Zafer Bayramı

Hekim ve Diğer Sağlık Çalışanları
Kamu Sağlık ve Sosyal Hizmetler Sendikası

2024 © HEKİMSEN | Artık Hekimsen Var
AllJect Design & Development & SteelSoft | Developed with for HEKİMSEN